Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

У районний суд на ЛЬВІВЩИНІ прийшла справа про ДТП за участю автомобіля Лендровер і корови. Письмова відповідь директора гідна оплесків…

У районний суд на ЛЬВІВЩИНІ прийшла справа про ДТП за участю автомобіля Лендровер і корови. Письмова відповідь директора гідна оплесків…
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

БРАВО ДИРЕКТОРУ!…

У районний суд на ЛЬВІВЩИНІ прийшла справа про ДТП за участю автомобіля Лендровер і корови. Водій джипа, якась Наталія М., написала претензію про відшкодування матеріальної шкоди на ім’я директора молокозаводу, якому належало стадо.

Письмова відповідь директора гідна оплесків…

“Шановна Наталія Юріївна! З цікавістю ознайомився з Вашою заявою. Був би готовий принести вибачення, але ніякої провини за собою не відчуваю. Більше того, не виключено, що належний Вам транспортний засіб є джерелом підвищеної небезпеки і використовувався Вами як знаряддя знешкодження невинної корови (радійте, що ми не в Індії). З матеріалів не випливає, що корова, діючи за моєю прямою вказівкою, пішла в небуття з метою нанесення Вам матеріальної шкоди. Я навіть не був знайомий з передчасно загиблою, а отже, вказівок їй давати не міг. На мій погляд, більш логічним видається інше пояснення: водій, не дотримуючись швидкісного режиму, не прийняв належних запобіжних заходів, щоб уникнути ДТП. Як правило, водії знижують швидкість, побачивши худобу на узбіччі (особливо, якщо вона велика і рогата).

Оскільки пояснення корови в матеріалах справи відсутні, мені важко повірити, що моя підопічна замаскувалася в кущах і холоднокровно чекала Вашого автомобіля, щоб різко вискочити. Готовий представити в суд документи, що підтверджують, що покійна не проходила спеціальної підготовки і характеризувалася як добродушна, повільна і незлоблива істота. Особистих неприязних відносин до автомобілів Лендровер не вбачалося. У показниках надою у мучениці були окремі недоліки, але Ви ж розумієте про відійшовших на той світ або добре, або ніяк. Оскільки ні моєї, ні коров’ячої вини не доведено, я маю право подати зустрічний позов про відшкодування моральної шкоди, заподіяної колективу молокозаводу, а також рідним і близьким покійної. Ваші пропозиції про добровільне відшкодування збитків будуть з розумінням розглянуті. З повагою і вдячністю, за надане підготовкою до відповіді задоволення, директор Ю.Г. Тарасенко.”

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: