Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

10 порад, які допоможуть вам не сприймати все надто близько до серця

10 порад, які допоможуть вам не сприймати все надто близько до серця
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Чи виникає у вас бажання відгородитися від коментарів, думок, суджень і критики довколишніх?

Ви впевнені, що всі довкола говорять про вас і що кожна ваша дія під пильним наглядом?
Сприймати все занадто особисто – поширена проблема багатьох людей.

Розслабтеся! Не сприймайте все близько до серця! 

Світ не обертається довкола вас.

Ось 10 порад, які допоможуть вам з цим впоратися:


1. Розвивайте самоіроніюГумор – чудовий інструмент для боротьби з негативними емоціями.  Хтось сміється? Не думайте, що це стосується вас особисто. Ймовірно, ви просто вдало жартуєте.  Розвивайте самоіронію, так ви зможете роззброїти будь-кого, хто вирішить хоч якось вас зачепити.


2. Удосконалюйте почуття гуморуРозвивайте власне почуття гумору.  Будь-який конфлікт, будь-яке непорозуміння можна подолати за допомогою гарного настрою.


3. Фільтруйте думкиНе впускайте негатив й недоречні коментарі інших у своє серце.  Позбавте себе усього, що заважає вашому спокою.


4. Припиніть себе накручувати, почніть діятиСкладно позбутися усіх негативних думок.  Певні речі вимагають вашої уваги, проте не зациклюйтеся на одному надто довго.  Не приділяйте ситуаціям чи людям уваги більше, ніж вони заслуговують.  Зосередьтеся на власних цілях і дійте, щоб домогтися бажаного.


5. Не забувайте про свою унікальністьНікому не дозволяйте псувати собі настрій.  Якщо ви впевнені в собі, то не зважайте на негативні коментарі та критику.  Можливо, ви не досконалі, але ви прекрасні своєю унікальністю.

6. Без коментарів – найкращий варіантУ світі багато мстивих людей.  Це сумно, але так і є.  Не ставайте частиною цього, не намагайтеся відігратися на словах.  Домогтися успіху – найкраща помста будь-якому кривдникові.  Якщо ви не коментуватимете інших, то, ймовірно, і до вас буде менше негативу.  Діліться своєю думкою лише тоді, коли вас про це просять.


7. Емпатія необхіднаЛюди все пропускають через призму власного досвіду.  Всі їхні припущення, думки – результат спотвореного сприйняття світу.  Вони можуть судити навіть про те, про що не мають жодного уявлення.  Постарайтеся зрозуміти інших людей.  Можливо, критика  приховує в собі любов до вас.


 8. Дізнайтеся про себе більшеЗ’ясуйте, що негативно позначається на вашому стані.  Що вас вражає, що спричиняє біль чи турбує?  З’ясуйте тригери, будьте готові зіткнутися з ними в майбутньому.


9. Психологія протилежностіЗамість того, щоб показувати, що вас образили або зачепили чиїсь слова, краще поцікавтеся причиною таких висновків.  Не вкладайте в слова негатив.  Будьте нейтральні або навіть доброзичливі.  Це спантеличить вашого кривдника.

10. Ви – не центр ВсесвітуНемає жодної людини, яка б щосекунди думала про вас.  Ймовірно, навіть не знайдеться людини, яка б згадувала вас щогодини.  У кожного своє життя, свій шлях, своя історія.  Не сприймайте надто серйозно слова довколишніх.  Не накручуйте себе.  Реакція інших може бути зовсім не пов’язана з вами, можливо, вони розсерджені через те, що відбувається в їхньому особистому житті.  А негативне ставлення до вас – спосіб позбутися власних проблем.


Отже, не приймайте нічого надто близько до серця. Створіть простір між власними відчуттями та емоціями, навчіться контролювати реакцію на зовнішні подразники.
Бережіть себе і будьте щасливі!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: