Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Образ Богородиці “Даніуський”. Вражаюча історія ікони, від якої аж мороз по шкірі

Образ Богородиці “Даніуський”. Вражаюча історія ікони, від якої аж мороз по шкірі
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Образ Богородиці “Даніуський”

Під час окупації турками Греції, один турок побіг за греком, щоб схватити його. Грек, забіг до церкви, щоб сховатися там, але не встиг забігти до вівтарю, знайшов сховище позаду великої ікони Богоматері.

Ікона стояла на триногій підставці і грек, звісно ж, був помітним. Він став за зображенням позаду, таким чином, щоб його голова була точно позаду голови Богородиці.

Турок, забіг в храм і побачив того за іконою. Навкруги були фрески, ікони святих, але він не відчував тієї благодаті, тому викрикнув греку :
“Чому ти сховався за тією дерев’яною доскою? Невже ти думав, що я не знайду тебе, і ти вцілієш?”
На що, той йому відповів:

“Велика сила Богоматері, Цариці Небесної, благаю тебе, допоможи у цей важкий час, молю тебе, ЗАХИСТИ МЕНЕ, Всидержителько Преблагая!”

Почувши ці слова, турок, дістав з кишені пістолет і вистрелив у грека…і сталося Диво, пуля попала в лоб образу Богоматері, відрекошетила і вцілила у турка! Так врятувала християнина Цариця Небесна.

Цей образ отримав назву “Даніуський”, що турецькою означає “повернення”. Ця ікона, і до сьогодні має цю діру, що залишилася після пулі і знаходиться в одному з храмів у Греції..

Того, хто з сердечною молитвою звертається до Богоматері, Вона завжди оберігає, захищає і покриває від безлічі бід! Почуй і збережи нас від усіх бід Вседержителько Преблагая, Богородице Амінь!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: