Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Історія про легендарне фото в мішку картоплі, з якого почалася успішна кар’єра Мерилін Монро

Історія про легендарне фото в мішку картоплі, з якого почалася успішна кар’єра Мерилін Монро
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Про що ви думаєте, коли чуєте ім’я Мерлін Монро? Про спідницю, що піднімається вгору? Про червоні губи та Голівуд середини минулого століття? Про Хеппі Бездей Містер Президент?

Думки можуть бути різними, адже не дарма дівчину визнали іконою стилю і взагалі видатною особистістю свого часу. Проте мало хто знає, що свого часу їй довелося приміряти… мішок картоплі. Так, звичайний мішок з-під звичайної картоплі з Айдахо. І це була не якась новомодна та дивна реклама, а почуття гумору та бажання довести свою красу. Але розберемо все по порядку.

Було це в 1951 році, коли молода і багато кому невідома актриса з’явилася на одному із заходів у яскравій, красивій, але трохи відвертій сукні. Журналістам це не сподобалося і вони обрушилися з критикою на юну зірку. Її звинувачували і у відсутності краси та у поганому смаку. Хтось і взагалі сказав, що сукня виглядала дешево. І краще б Монро прийшла в мішку картоплі.

По-суті, це була просто жовч та недовіра до нового обличчя в Голлівуді. Проте, реакція не забарилася. Журналісти заявили, що вона негарна і ховає відсутність власної краси за дорогими вбраннями?

Мерлін одягла мішок картошки і показала всім, що вона не тільки красива, але ще й має чудове почуття гумору. І це було успіхом: знімки розліталися газетами, як гарячі пиріжки. А критикувати Мерлін за відсутність краси більше ніхто і не смів, адже навіть у непоказному мішку дівчина примудрилася виглядати чарівно.

Це було першим успіхом на шляху білявої красуні Голлівуду. Та й визнання всієї країни дівчина теж здобула. Адже вона не забоялася, а відповіла на уїдливий напад і довела свою правоту дуже незвичайним способом. І це надихає!

Адже Мерлін не просто покрасувалася в мішку, вона довела всім, що жіноча краса ніяк не пов’язана з модними ганчірками. Краса – це наша впевненість у собі, наш внутрішній стрижень та світло в очах. Краса – це усмішка на обличчі та щастя навколо нас. А ганчірки – це просто ганчірки.

(С)

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: