Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

15 категоричних істин для жінок: Якщо ви не потрібні собі, ви нікому не потрібні

15 категоричних істин для жінок: Якщо ви не потрібні собі, ви нікому не потрібні
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

15 категоричних істин для жінок від психолога. Для самотніх, які шукають кохання

1.Якщо ви не потрібні собі – ви нікому не потрібні. Тільки той, хто може прийняти себе таким, яким він є, вміє жити повноцінним життям, незважаючи на життєві негаразди.

2.Не призначайте четверте побачення, якщо на трьох попередніх було некомфортно. Із самого початку чоловік завжди намагається виставити себе найкращим чином, але якщо вже на цьому етапі вам з ним погано – нічого хорошого зі стосунків не вийде.

3. Красиві, успішні та сильні жінки не можуть знайти собі пару не через те, що у них «планка висока», а тому, що вони просто бояться стосунків.

4.Якщо ви мрієте вийти заміж – припиніть про це думати. Це споживче ставлення – те саме, що хотіти нову ляльку. Здорові люди живуть інакше. Вони готові кохати. І з цією любов’ю вони знаходять люблячу людину, яка їм підходить.

5.Припиніть спілкуватися з одруженими чоловіками. М’ясом торгують у м’ясному магазині, рибою – у рибному. Цінуйте свій час. У одруженого вже є дружина вдома – друга йому не потрібна.

Для пар

1.Якщо ви мрієте про сім’ю, зустрічаєтеся з чоловіком і навіть живете разом, але нічого так і не відбувається – запитайте, чи він хоче того ж, що і ви. Якщо чоловік не готовий створювати сім’ю, то не витрачайте на нього свій час. Ви можете залишитись друзями. На відстані, звісно.

2. Кожна – я підкреслюю – кожна жінка, яка роками сидить удома та займається лише господарством та дітьми, деградує. Цього не зупинити. Чоловікові стане нудно – він вважатиме свою дружину дурною і шукатиме іншу, цікавішу жінку.

3.Якщо вам з ним погано – так йдіть. Не бійтеся бути однією. Немає такого чоловіка, через якого варто було б ламати себе чи начхати на свої інтереси. Нема такого, повірте!

4.У стосунках є проста істина: ви це ви, він це він. Ви або щасливі разом, або не треба мучити один одного. При чому, поспішайте – не варто чекати на трьох дітей та іпотеки.

5.Психічно здорова людина завжди вибиратиме себе. Нема таких відносин, заради яких варто йти на жертви. Навіть краса не потребує жертв. Ідіть із стосунків, які вас нищать.

Для всіх, кому не байдуже

1.Покажіть себе справжню. Не вдайте. Щасливого життя на брехні не побудувати.

2. Щасливого життя в людини, яка не любить себе, бути не може.

3.Розберіться зі своєю головою, а не чоловіками. Кохання, в якому потрібно страждати – це не кохання.

4.Коли чоловік робить щось неприємне для вас, або кривдить вас – скажіть йому про це прямо. Якщо це станеться ще раз – йдіть.

5.Нормальна людина не тримається за відносини, в яких вона – порожнє місце.

А ви згодні з висловлюваннями психолога? Це були 15 жорстких істин для жінок, якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею з друзями!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: