
Зустріч Зеленського з амбасадорами UNITED24
Президент України Володимир Зеленський 8 квітня 2024 року провів онлайн-зустріч з амбасадорами платформи UNITED24, висловивши їм щиру вдячність за їхні донати, політичну підтримку та активну позицію, завдяки якій голос України лунає в усьому світі.
У ній взяли участь такі відомі особистості, як Френсіс Фукуяма, Скотт Келлі, Річард Бренсон, Міша Коллінз, Марк Гемілл, Лієв Шрайбер, Кетрін Винник, Іванна Сахно, Тімоті Снайдер, Бред Пейслі, а також Вейном Сермоном, Беном МакКі та Маком Рейнольдсом з гурту Imagine Dragons.
Під час зустрічі обговорювалися основні фактори підтримки України у світі. Світові зірки поділилися своїми варіантами допомоги українцям. Зеленський, у свою чергу, подякував їм за те, що вони залишаються з Україною та продовжують працювати над приверненням уваги світу до боротьби українського народу за свободу та незалежність.
