Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

7 доказів, що Голандія – країна майбутнього

7 доказів, що Голандія – країна майбутнього
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

1. Голандія – єдина країна у світі, де на вулиці нема безпритульних собак.

tcG9bBK8OhM

Нещодавно було офіційно підтверджено, що у Голандії не залишилося кинутих котів і собак. Влада країни досягнула цього, не завдавши жодної шкоди тваринам: вони наділяють тварин окремими правами і досить серйозно карають людей, які жорстоко поводяться зі своїми вихованцями або кидають їх.

2. У Голандії вперше з’явилися велосипедні доріжки і автомагістралі із сонячними батареями.

beIA4Zfww08

Проект, який називається SolaRoad у результаті спільних зусиль правління, приватної промисловості і університетів. Перша частина доріжки була відкрила в 2015 році. Її довжина становить не більше 100 метрів, і це вже великий прорив у будівництві доріг майбутнього. Ідея заключається в тому, що сонячна енергія, яка виробляється дорогою, використовується для освітлення вулиць, відзарядки механічних та електричних транспортних засобів.

3. Станції для зарядки електромобілів стоять через кожні 50 метрів.

WUxgK2Iqb0c

Одна із найсильніших сторін Голандії – стійка мобільність. Тому у спробах остаточно відмовитися від автомобільного топлива владою країни всюди були встановлені електричні станції, які життєво необхідні містянам, котрі використовують автомобілі нового покоління.

4. У Голандії є місто, в якому ніхто не використовує автомобілі.

mUYgP1_EFt4

Голандське містечко Хаутен було визнане найбільш безпечним місцем у світі. На початку 1980-х років 4000 жителів міста прийняли стратегічне рішення – стимулювати використання містянами велосипедного транспорту, поступово відучаючи їх сідати за кермо автомобіля з аби-яких причин. Так непомітно майже у всіх жителів міста їзда на велосипеді увійшла в звичку.

5. Влада країни починає поступово забороняти використання паливних автомобілів.

bS3IOqv-IuE

Всього через 9 років, до 2025 року, голандське правління планує повністю заборонити в країні автомобілі на газових і бензинових двигунах. Окрім цього, в Нідерландах відмінені податки на персональні транспортні засоби на альтернативних джерелах палива, в результаті чого ці автомобілі стали дешевші на 15000 євро.

6. В країні через відсутність злочинців закриваються в’язниці.

CAD5Rm-A7IQ

У Голандії давно ведеться ретельна робота по зниженню рівня злочинності, яка приносить державі успішні результати. З 2009 року через нестачу в’язнів у Нідерландах було закрито 19 в’язниць. За останніми даними, на 100 000 жителів у країні припадає всього 163 злочинця, що вдвічі менше показників Бразилії.

7. У Голандії є екодуки – спеціальні мости для тварин, які живуть у лісі.

rSFRqHBNhMU

Ще одне із першорядних завдань голандської влади – захист диких тварин. Для того, щоб тварини могли переходити автомобільні траси без загрози для власного життя, у країні було побудовано кілька спеціальних мостів, які дозволяють лісовим мешканцям безпечно пересуватися із однієї частини лісу в другу.

Вражаєче, наскільки відповідально влада ї жителів підходить до своїх обов’язків. Нам є чому повчитися у них.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: