Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Ця неймовірна вулиця – найкрутіша вулиця планети!

Ця неймовірна вулиця – найкрутіша вулиця планети!
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

У кожному населеному пункті, безумовно, є своя родзинка. Мегаполіси славляться широкими бульварами, мальовничими проспектами, а маленькі містечка, навпаки, ваблять до себе своїми приголомшливими вузенькими вуличками і загадковими провулками.

А ось в місті Данідіне, Нова Зеландія, є незвичайна вулиця, яка носить назву Болдуін-стріт. Будете здивовані, але ця вулиця внесена в легендарну Книгу рекордів Гіннесса, як найкрутіша вулиця планети в прямому сенсі цього слова.

116

Вражаюче, що при відносно невеликій довжині в 359 метрів Болдуін-стріт піднімається майже на 80 метрів!

29

У деяких місцях ухил вулиці сягає аж 19 градусів.

35

Але як така вулиця з’явилася в межах міста?

Справа в тому, що проектували її британські інженери, які створили креслення, зовсім не враховуючи особливостей місцевого рельєфу.

44

Як це часто трапляється, чиясь банальна помилка перетворилася в чергове знакове місце, про яке дізналася вся планета.

54

Дорога на Болдуін-стріт виготовлена з бетону, щоб в один з спекотних днів вона просто не потекла.

65

Місцеві жителі зробили з помилки містобудівників справжню розвагу! З 1988 року на цій вулиці щорічно проводиться фестиваль Baldwin Street Gutbuster. Всі учасники заходу спочатку пробігають вгору по вулиці, а потім «скочуються» вниз. Рекорд – 1 хвилина 56 секунд.

75

До речі, багато вулиць оскаржують право Болдуін-стріт носити титул найкрутішої вулиці планети. Її прямі конкурентки : 2-га вулиця Сан-Франциско і Кантон-авеню в Піттсбурзі, які на деяких ділянках мають ухил до 40 градусів!

85

Місцеві жителі із задоволенням показують круту вулицю всім туристам. Особливо до душі вона припала любителям екстриму: відчайдушні шукачі гострих відчуттів люблять мчати по ній вниз на скутерах, велосипедах, скейтах і навіть … морозильних камерах!

91

Крім усього іншого, щороку на Болдуін-стріт відбувається видовищне «змагання» цукерок, які нумерують і спускають вниз. Переможцем оголошують того, чия цукерка першою потрапила в спеціальну лунку.

101

До речі, у 2001 році тут був зареєстрований смертельний випадок, коли одна студентка, спускаючись з крутого схилу, зіткнулася з вантажним автомобілем.

117

Проте всі жителі Болдуін-стріт пишаються тим, що живуть на найкрутішій вулиці планети. Ще б пак, адже це їхній дім, а значить, і вони самі теж автоматично потрапили в Книгу рекордів Гіннесса !

122

Дивлячись на ці фотографії, можна подумати, що тут не обійшлося без фотошопу. Однак, як бачите, це не так. Тут вже якісь знімки не зробиш, завжди можна сказати, що горизонт завалений. У будь-якому випадку, мабуть кожен хотів би опинитися на цій крутющій вулиці і пустити свою цукерку вниз на тому дивному змаганні.

Джерело: laykni.com

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: