Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Неймовірна історія, яка трапилась в реальному житті і була використана у фільмі

Неймовірна історія, яка трапилась в реальному житті і була використана у фільмі
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Історія, яка трапилась в реальному житті була використана режисером Гасом Ван Сентом у фільмі “Розумник Уілл Хантінг” (1997р.)

У 1939 році студент Каліфорнійського університету Джордж Данціг одного разу проспав і спізнив на цілих 20 хвилин на лекцію по статистиці американського математика Єжи Неймана. І, відповідно, початку лекції він не чув. Побачивши на дошці дві задачі він вирішив, що це домашнє завдання, ретельно переписав їх в зошит і продовжив слухати лекцію.Ввечері після занять Джордж взявся за домашнє завдання.

Задачі були важкими і їх розв’язання зайняло у Джорджа декілька днів і безсонних ночей. Але врешті-решт він їх розв’язав і відніс рішення професору.Через декілька тижнів професор Нейман сам прийшов у помешкання Джорджа о шостій ранку. З’ясувалось, що студент знайшов правильний розв’язок для двох задач математичного розділу статистики, які уже декілька десятиліть не міг розв’язати жоден математик у світі.

Оскільки тоді Джордж спізнився на лекцію, то він не підозрював, що на дошці професор написав приклади задач, які ніхто не міг розв’язати.За пару днів йому вдалося розв’язати не одну, а дві задачі, бо він просто не знав, що розв’язати їх неможливо.І, навіть, коли б Джордж Бернард Данціг не став згодом видатним вченим, одним з засновників лінійного програмування, він уже б увійшов в історію.

Ілюстрація – Метт Деймон у фільмі “Розумник Уілл Хантінг”

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: