Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

“Поліція Ванкувера була піднята на вуха”… Історія однієї провальної місії

“Поліція Ванкувера була піднята на вуха”… Історія однієї провальної місії
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Поліція Ванкувера була піднята на вуха: в найбільш неблагополучному районі міста вночі стається два пограбування інвалідів-колясочників. Операція під прикриттям отримала назву «інвалідне крісло». Сержант Марк Хорсли зображує бепритульного на кріслі-каталці.

Одним з перших, хто підійшов до Хорслі, був хлопець з Квебеку. Він нахилився і попросив дозволу помолитися за Марка. Завершивши молитву, хлопець пішов. Потім з’явився ще один молодий чоловік, який відразу виявив зацікавлення до відкритої кишені в куртці Марка. Він нахилився… і закрив її, сказавши: «Будьте обережні, у вас звідти виглядають гроші. Не загубіть їх». А потім розказав Марку трохи про те, як доглядав за своєю мамої-інвалідом. Марк відправився в район нічних барів. Один із відвідувачів з сигаретною в зубах цілеспрямовано підійшов до нього, дістав з кишені 75 центрів і вручивши їх Хорслі, продовжив курити.

Щось було не так. Марк пішов на відчайдушні дії: він протягував перехожим гроші і просив їх перерахувати, тому що «через травму голови не був в ладах з цифрами». Пятеро людей погодилися. Коли в кінці дня Марк вирішив перерахувати грооші, у нього було на 24 долари більше, ніж до експерименту.

Під час роботи під прикриттям Марк збирався ловити злочинців, але не побачив нічого, окрім турботи та співчуття. Операція була безнадійно провалена. Але вперше в історії ванкуверської поліції це принесло поліцейським радість.

Автор: Олександр Мурашев

Приєднуйтеся до нас у Telegram!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: