Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Країни, в яких замість наших голубів “жебракують” на вулиці інші тварини

Країни, в яких замість наших голубів “жебракують” на вулиці інші тварини
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Ми звикли до великої кількості голубів на наших вулицях, але є країни, в яких жителі зустрічають по дорозі на роботу інших “жебраків”.

Хто б міг подумати, що в Тайланді до тебе несподівано може підбігти десяток мавп, а в місті Нора в Японії люди спокійно співмешкають з оленями.

Ми підібрали для вас десять дивовижних місць, де живуть абсолютно незвичні для нас “тварини-жебраки”.

Острів кроликів. Японія

1

Одною з головних “пасток для туристів” острова Окуносіма в Японії є довговухі місцеві жителі – дикі кролики. Це місце також відоме назвою “Острів кроликів”. Тут живе більше 700 пухнастих тваринок, які вільно прогулюються територією і без остраху контактують з людьми.

Отари овець у Новій Зеландії

2

Нову Зеландію називають раєм для мрійників і…овець. І це не просто так, адже з населенням країни в 4,4 мільйони людей, овець, які там проживають, майже 34 мільйони! Тобто на кожного жителя припадає приблизно 8 овець.

Ферма ігуан в Гондурасі

3

Роатан – відомий порт круїзних суден, одне з найпривабливіших туристичних місць Гондурасу. А найцікавіше тут – ферма, де сотні ігуан блукають де їм заманеться і завжди не проти поласувати чимось смачненьким.

Село лисиць в Японії

4

Дзао Кіцуне Мура. Село являє собою міні-зоопарк, де більше сотні лисиць вільно бігають по всій території. Відвідувачі можуть не лише безпечно пересуватися територією, але й годувати милих лисичок.

Дикі папуги в Іспанії

5

А в Іспанії разом зі звичайними голубами спокійно літають і частуються з рук прохожих дикі папуги. Від одного лише кольору піднімається настрій.

Мавпи в Тайланді

6

Той, хто хоча б раз був у Тайланді, з ймовірністю у 100% зустрічав там дику мавпу. Адже в цій країні екзотичних створінь можна побачити будь-де: на пляжах, в парках, у місті.

Острів кішок в Японії

7

На острові Ташіроіма в Японії живе зовсім невелика кількість людей, зате блукають сотні кішок. Жителі острова підгодовують котів рибою і відносяться до них із симпатією, проте вдома не тримають.

Дикі півні на Гаваях

8

Острів Кауаі – рай для курей. На них заборонено полювати, окрім ситуацій, коли вони самі заходять на приватну територію.

Парки диких тварин, Філіпіни

9

Цей острів у більшій мірі відомий завдяки колонії пінгвінів, в якій їх мешкає близько 5000. Є тут й інша флора та фауна. Наприклад, досить часто на острові можна зустріти такий диких австралійських тварин, як кенгуру.

Місто оленів у Японії

10

Японське містечко Нара буквально захоплене оленями. За приблизними підрахунками, їх там мешкає більше 1200. Насправді, більша частина тварин живе у парку, але їхні походеньки містом – теж не вигадка. Декотрі олені можуть вільно покинути “зелену” територію і піти до людей випрошувати різну смачну поживу. Більше того, ці милі хулігани настільки не бояться людей, що можуть самі підштовхувати їх до автоматів з крекером 😀

Джерело: time-for-rest.com

Приєднуйтеся до нас у Telegram!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: