Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Це пташеня випало з гнізда і ледве не вмерло. Але погляньте на нього через 36 днів!

Це пташеня випало з гнізда і ледве не вмерло. Але погляньте на нього через 36 днів!
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Випавши із гнізда, новонароджені пташенята зазвичай гинуть. На щастя, ця малютка була дивом знайдена братом ветеринара, який якраз вийшов на пробіжку. Сам ветеринар зафіксував кожен крок дивовижного одужання пташки.

День 1

f6uqk830cqa

Це перший день. Мій брат знайшов пташеня на тротуарі під час пробіжки. Воно щойно вилупилось, тому шматочки шкарлупи були ще на ньому. Гніздо розвалилося повністю, так що ми не змогли розмістити його на сусідніх деревах.

День 2

7a38xkpmt5u

Хоча виглядає мале пташеня не дуже привабливо, воно все одно по-своєму миле. Ми тримали маля в інкубаторі, контролюючи температуру та вологу. Ми вирішили, що це дівчинка (хоча, зізнаюся чесно, я поняття не мав, як визначити стать пташенят), і назвав її Кльоцка.

День 5

3-8-mbgofka

Маленькі пташечки багато їдять! Ми годували Кльоцку цвіркунами, черв’яками, пійманими комахами і спеціальною недорогою сумішшю для пташенят. Ми давали їй їжу кожні 30 хвилин 14 годин на добу. Лише уявіть, скільки комах треба піймати батькам пташеня в природному середовищі, щоб прогодувати своє дитя!

Також ви можете побачити появу маленького пір’ячка на крилах. І в нього почали відкриватися очки!

День 6

qdcirof-xsm

Ось хороший знімок, де видно, як чудово розвивається його пір’я. Ви можете побачити їх в роговій оболонці. Коли крила виростуть до потрібного розміру, ця оболонка зруйнується і дасть їм можливість розправитися.

День 7

b6gxh6qes3c

За ніч вся оболонка обсипалася, і ось вона, наша пташечка!

День 9

4yhodg9dcjk

Ми перестали використовувати інкубатор, оскільки пташка вже покрилася пір’ям і навчилася регулювати свою температуру тіла. Однак, менш смішною її це не зробило.

День 10

mqxmj-p2efo

Ми подарували їй нову клітку.

День 17

trdiug5aadq

Ми підшукали для неї більшу клітку і помістили туди різні гілочки. Хто б міг подумати, вона літає і пригає з гілки на гілку як справжній професіонал.

День 23

z96u1hnjaq4

Це одна з моїх улюблених фотографій Кльоцки. Тут видно, як перевтілилися її пір’я. Ми вирішили, що вона, скоріш за все, належить до виду Білоголової зонотріхії. Цей вид належить до мігруючих, тому ми сподіваємося, що наша пташечка зможе пристосуватися.

День 36

rouilgugyu8

Ось він – день свободи! Всі умови були прекрасні для того, щоб випустити нашу маленьку Кльоцку, так що ми вирішили, що цей день ідеальний для такої події.

Прощавай, Кльоцка! Ми відчинили клітку, відійшли назад, і пташка миттєво вилетіла і сіла на першу гілку. Вона ні секунди не сумнівалася і зразу ж почала досліджувати навколишній світ. Скоро вона зникла із поля нашого зору.

Cвіт не даремно придумав природний відбір, але інколи так приємно допомогти безпорадному створінню.

Джерело: vk. com

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: