Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Тест: Виберіть сніжинку і дізнайтесь, які ваші сильні сторони

Тест: Виберіть сніжинку і дізнайтесь, які ваші сильні сторони
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Сніжинки – чарівні кристали. Кажуть, у світі нема двох схожих сніжинок, але це не зовсім так. Вчені давно намагаються класифікувати їх по формі.

Ми надихнулися красою і різноманіттям сніжинок і пропонуємо вам вибрати всього одну. Саме форма кристалу, який сподобався вам найбільше, може багато розповісти про ваш характер і особливості.

Оберіть одну сніжинку, яка вам найбільше подобається

sniszynky

1

Вам близькі традиційні цінності: сім’я, друзі. Ви не ставите захмарних цілей і вважаєте за краще прості радощі життя, тому що ви реаліст. Ви надійні і терплячі. Вам завжди можна довірити таємницю.

2

Ви прямолінійна людина, не любите плітки і не бачите сенсу в зайвій метушні. У близькому оточенні вас цінують, а начальство не боїться довіряти вам відповідальну роботу. Друзі та близькі впевнені, що ви завжди про них подбаєте в складній ситуації.

3

Ви така ж тонка і складна натура, як мереживо, яке нагадує ця сніжинка. Для вас дуже важливий ваш імідж. Ви дотримуєтеся стилю у всьому, пишаєтеся своїми хорошими манерами і не терпите хаосу. А замість гучних вечірок віддаєте перевагу усамітненню.

4

Ви уважні до деталей, жадібні до знань, прагнете звідусіль отримати нову інформацію і швидко її засвоюєте. Ваше особисте життя різноманітне і сповнене інтриг. Вам нудно сидіти на одному місці, ви жадаєте пригод і володієте фантастичною здатністю притягувати цікавих людей в своє оточення.

5

Ви напевно є висококласним фахівцем у своїй професії. Ви стримані і не дієте напоказ, але в спірних ситуаціях завжди прагнете висловити свою думку, навіть якщо вона відрізняється від думки більшості. Вас складно збити з пантелику, ви знаєте свої сильні сторони і завжди дієте в міру здібностей.

6

Ви індивідуаліст. Ніколи не зробите щось тільки тому, що так прийнято. Ви сильна і смілива людина, яка цінує свою унікальність і дійсно володіє творчими здібностями. Ваш життєвий принцип – плисти проти течії.

7

Ви наполегливі і самовіддані в роботі. І так само ретельно підходите до побудови особистих відносин. Ви вважаєте, що труднощі і помилки роблять вас тільки сильнішим. Завжди раді конструктивній критиці на свою адресу і не боїтеся висловлювати її оточуючим.

8

Ви йдете по життю граючись. У вас відмінне почуття гумору, яке допомагає пережити гідно будь-які негаразди. Ви не схильні приймати все занадто близько до серця, займатися самокопанням. Не схильні до стресу, тому що вмієте відпочивати і отримувати задоволення навіть від маленьких повсякденних радощів.

9

Ви практична людина з високим ступенем самоорганізації. Інтелектуал. Ваші рішення завжди логічні, а дії прораховані на кілька кроків вперед. Ви напевно складаєте розпорядок на кожен день. Саме це дозволяє вам працювати у багатозадачному режимі без проблем. Ви природжений лідер.

10

Описати ваші здібності можна так: “І коваль, і швець, і кравець, і на дуду грець”. Ви дійсно дуже різнобічна людина. Але і в особистому спілкуванні непередбачувані. Сьогодні ви король гучної вечірки, а завтра – самітник-домосід. Все залежить від вашого настрою.

Джерело: adme.ru

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: