Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Long time ago – перший кліп Океану Ельзи, відзнятий у 1995 році

Long time ago – перший кліп Океану Ельзи, відзнятий у 1995 році
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Зараз гурт Океан Ельзи відомий у всьому світі, а їхні кліпи на YouTube набирають мільйони переглядів. Можна без сумнівів казати, що це один з найуспішніших українських колективів, музика якого з кожним роком стає все якіснішою.

А ви знаєте, як усе починалося?

Пропонуємо невеличкий екскурс у минуле:

У 1992 році студент Андрій Голяк (вокал) створив гурт «Клан тиші», до якого ввійшли його однокласник Павло Гудімов (гітара), а також знайомий Юрій Хусточка (бас-гітара) та Денис Глінін (ударні). Гурт виступав у палацах культури рідного Львова. Два роки потому Голяк одружився й покинув гурт.

«Клан тиші» перетворився у тріо.

У березні 1994 хлопці познайомилися з 19-річним студентом теоретичної фізики Святославом Вакарчуком, а влітку Вакарчук вперше прийшов на репетицію. Хлопці гарно зійшлися, тому вже з осені четвірка репетирувала регулярно і 12 жовтня 1994 з’явився новий гурт — «Океан Ельзи», який тоді грав переважно суміш поп- і ліричної рок-музики. Святослав став вокалістом та автором більшості текстів і музики гурту.

У грудні 1994 колектив виконав свої перші чотири демозаписи на студії «Галвокс». Перший серйозний виступ відбувся 12 січня 1995 року перед Львівським оперним театром, де зібралося 7 тисяч глядачів. Того ж року в рамках авторського музичного проекту «Є» відомого львівського музиканта Олега Джона гурт зняв свій перший (неофіційний) відеокліп на пісню «Long time ago» (режисер — Володимир Зайковський).

Саме цей кліп ми і пропонуємо вам подивитися. З нього все почалося…

Океан Ельзи – Long time ago


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: