Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Українка представлятиме Австрію на “Місіс Всесвіт – 2017”

Українка представлятиме Австрію на “Місіс Всесвіт – 2017”
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 
uapost.us
uapost.us

30-річна українка Інга Малік (Токарчук) поїде представляти Австрію на фіналі міжнародного конкурсу краси “Місіс Всесвіт – 2017”, який відбудеться в кінці серпня в Південній Африці.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Я народилася в Україні. Згадую своє дитинство як прекрасний час, який я прожила в оточенні люблячих батьків. Завжди ставилася до них з повагою і вчилася в школі на відмінно. Я була дуже активною дитиною, відвідуючи різноманітні гуртки та секції: гімнастика, театральний гурток і бальні танці. Спорт завжди відігравав велику роль у моєму житті “, – поділилася українка у своєму блозі.

uapost.us
uapost.us


Після навчання у Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, де вивчала юриспруденцію, Інга переїхала до Австрії.

“Після заміжжя моє життя кардинально змінилося. Сімейні цінності стали головним сенсом мого життя. Сьогодні я – щаслива мати обожнюваних дітей. Єлизаветі 3 роки, а Софії – вже 7”, – розповіла вона.

Також українка поділилася, що зараз отримує другу освіту у Віденському університеті.

uapost.us
uapost.us

“Я черпаю натхнення у багатогранності повсякденному житті – цікавих місцях, культурних подій, архітектурі і змістовних, глибоких бесідах. Подорожі дарують мені неймовірний позитивний емоційний заряд! У вільний час вивчаю іноземні мови, а також займаюся йогою. Вважаю себе соціально активною людиною, беру участь у благодійних заходах, підтримую спорт і здоровий спосіб життя”, – зазначила Інга Малік.

Джерело: uamodna.com

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: