Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Простий психологічний експеримент

Простий психологічний експеримент
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

З курсу психології, фіолетовий колір символізує мудрість, а 21 день потрібен для того, щоб будь-яка звичка зміцнилася в підсвідомості.

Ми часто зустрічаємо тезу: «Хочеш змінити життя на краще – зміни свої думки». Перестань зациклюватися на негативі, порівнювати себе з кимось, пліткувати і скаржитися. Здається, що це не так і складно. Більш того, багато людей дійсно абсолютно щиро вважають, що мислять виключно в позитивному ключі. Щоб перебудувати свої думки і перевірити себе, Вілл Боуен запропонував надіти фіолетовий браслет і чесно проносити його на одній руці руці 21 день без скарг.

Сам автор писав, що йому вдалося зробити це тільки через 3 місяці, а більшість людей приходять до цього результату через 5-6 місяців. Перші кілька тижнів браслет «кочує» з руки на руку по 10-20 разів на день, потім раз в день, а через кілька місяців може протриматися і цілий тиждень на одній руці. Ідея виявилася настільки чудовою і ефективною, що її підтримали мільйони людей по всьому світу.

За цей час людина навчається помічати більше позитивних моментів в собі і світі навколо себе. Люди часто пишуть, що їм наче зняли пов’язку з очей – виявляється, світ не так вже й поганий, а нас щодня оточує безліч по-справжньому цікавих і позитивних речей. Спочатку ви насилу вишукуєте цей позитив, але з часом ваш вибір стає більш усвідомленим, а світ перетворюється до невпізнання.

Джерело: fit4brain.com

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: