Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

У США відбулася прем’єра серіалу про молодого Шекспіра

У США відбулася прем’єра серіалу про молодого Шекспіра
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

2shakespeare_1

Липень потішив новою цікавою прем’єрою – стартував серіал “Вілл” про життя відомого британського драматурга і поета Вільяма Шекспіра. Про знаменитого драматурга було знято вже не одну біографічну стрічку, але цей телепроект вартий, аби його виділили, адже тут автор постає перед глядачем 20-річний юнаком.

За сюжетом, Вільям із Стретфорда-на-Ейвоні, – молодий драматург, який шиє рукавички, аби забезпечити грошима свою дружину та трьох дітей. Знудившись, він покидає все, вирушає до Лондона і продає одну зі своїх п’єс власнику театру. Тут і починається його історія.

2shakespeare_2

У першому сезоні серіалу, де глядач знайомиться з початковими роками драматурга у Лондоні, – 10 епізодів. У головній ролі – випускник Лондонської академії музики та драматичного мистецтва, молодий актор Лорі Девідсон.

2shakespeare_3

Автор серіалу – сценарист Крейг Пірс, відомий роботою над фільмами «Подвійне життя Чарлі Сан-Клауда», «Мулен Руж!», «Великий Гетсбі» та «Ромео+Джульєтта». Режисером телепроекту став Шекхар Капур, у чиєму творчому доробку фільми «Єлизавета», «Нью-Йорку, я люблю тебе», «Чотири пера» та ін.

Джерело: starylev.com.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: