Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Казковий сюрреалізм від українського фотографа Олега Оприско

Казковий сюрреалізм від українського фотографа Олега Оприско
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Олег Оприско – талановитий фотограф зі Львова. Чоловік створює сюрреалістичні образи казкових жінок.

Працює Олег зі старим плівковим фотоапаратом, тому його світлини практично не обробляються у цифровому форматі.

“Жоден Photoshop не зробить з поганої фотографії хорошу. В моїх світлинах можуть бути присутні хіба що корекція кольору та ретушування”

, – розповідає митець.

Є звичайно й інші зміни, які вносить сам фотограф, але вони стосуються вже реальності, персонажів, реквізиту, місця розташування та освітлення.

Олег захопився фотографією в 16 років. Він фотографував друзів і знайомих.

“Коли мені було 18, я переїхав до Києва, де став помічником відомого рекламного фотографа. Ми працювали разом чотири роки, але це не приносило мені задоволення. Там не було місця творчості, тільки комерція. Коли мені було 23, я почав з нуля”.

– зізнається Олег.

“Я вважаю, що робити все самому – найкраще. Я придумую концепцію, створюю вбрання, обираю місце і допомагаю із зачіскою та макіяжем,” пояснив фотограф. “Перед зйомкою я планую загальну схему кольорів. Відповідно до обраної палітри, підбираю одяг, реквізити, місце розташування і т.д., щоби переконатися, що все це виглядає гармонійно в цій колірній гамі.”

Для створення шедеврів Олег використовує фотоапарати Київ-6С і Київ-88 та різноманітні об’єктиви.

Зараз досить часто проводить майстер-класи для фотографів.

“Це дуже кумедно, коли переді мною сидять люди з фотоапаратами та об’єктивами, які коштують $2000-3000, а на моєму столі стоїть старенький Київ-6С, вартістю близько $50.”

Не важко здогадатись, що Олег дуже любить те, що робить. Адже в іншому випадку, йому не вдалося б створити настільки чуттєві та захоплюючі образи.

“Кожна з моїх фотографій – сцена з реального життя. Для мене це ідеальне джерело натхнення, у якому є стільки краси. Я постійно в пошуках натхнення та ідей.”

Для молодих початківців фотографів Олег теж має кілька оригінальних порад:

“Фотографуйте, робіть це знову і знову. Що ще додати? Киньте роботу і фотографуйте… якщо ви відчуваєте, що це справді те, до чого ви прагнете. Свобода, щастя, гроші… все прийде після того, як ви відпустите себе і просто робитимете улюблену справу.”

Джерело: uamodna.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: