Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

15+ думок про життя, які варто час від часу перечитувати

15+ думок про життя, які варто час від часу перечитувати
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


«Перестаньте дозволяти людям, які роблять для вас так мало, контролювати ваші думки, почуття і емоції», – Вілл Сміт


Давайте подивимося правді в очі – деякі події нашого життя можуть бути нудними і гнітючими. Тому надихаючі слова, які особливо затишно лягають на душу в цей момент, безумовно, корисні. Особливо якщо мова йде про мудрість, що виходить від людей, які своїми ідеями і винаходами змінили наш світ.

Якщо день не задався, знайомство з висловлюваннями видатних людей про життя і сенс допоможе розгорнути увагу до всього доброго і творчого, що є у вас.


«Все життя – це експеримент. Чим більше експериментів ви робите, тим краще », – Ральф Емерсон.

«Ось божевільні, заколотники, порушники спокою, круглі деталі для квадратних отворів – ті хто бачить речі по-іншому – вони ж не люблять правила. Ви можете цитувати їх, критикувати, прославляти або не погоджуватися з ними, але єдина річ яку ви не зможете зробити – проігнорувати їх, тому що вони змінюють речі, вони просувають людський рід вперед і багато хто вважає їх божевільними, а ми бачимо генія, тому що тільки ті, хто досить божевільний, щоб вважати себе здатним змінити світ, роблять це насправді », – Стів Джобс.

«Перестаньте дозволяти людям, які роблять для вас так мало, контролювати ваші думки, почуття і емоції», – Вілл Сміт.

«Будьте тим, ким ви є, і говоріть те, що відчуваєте, тому що ті, хто вам заперечують, не мають значення, а ті, хто мають, – не заперечують», – доктор Сьюз.

«Секрет змін полягає в тому, щоб зосередитися на створенні нового, а не на боротьбі зі старим», – Сократ.


«Ваш час обмежений, тому не витрачайте його на, щоб жити чужим життям. Не потрапляйте в пастку догми, яка говорить жити думками інших людей. Не дозволяйте шуму чужих думок перебити ваш внутрішній голос. І найважливіше, майте хоробрість слідувати своєму серцю і інтуїції. Вони якимось чином вже знають те, ким ви хочете стати насправді. Все інше вторинне », – Стів Джобс.

Великі розуми обговорюють ідеї. Середні розуми обговорюють події. Дрібні розуми обговорюють людей », – Елеонора Рузвельт.


«Великі уми завжди стикаються з лютим опором з боку умів посередніх. Посередності не в змозі зрозуміти людину, яка відмовляється сліпо схилитися перед прийнятими забобонами, а замість цього мужньо і чесно використовує свій інтелект », – Альберт Ейнштейн.


«Пітьма не прожене темряву – тільки світлу в силах це зробити. Ненависть не прожене ненависть – це під силу тільки любові », – Мартін Лютер Кінг.

«Через двадцять років ви будете більше розчаровані тим, що ви не зробили, ніж тим, що зробили. Тому відчальте від тихої пристані. Ловіть попутний вітер вітрилами. Досліджуйте морські простори. Мрійте. Досягайте », – Марк Твен.

«Тільки ті, хто ризикують зайти надто далеко, здатні з’ясувати, як далеко вони можуть зайти», – Томас Стернз Еліот.

«Бути красивим значить бути самим собою. І для цього не потрібно, щоб вас приймали і визнавали інші. Вам потрібно приймати самих себе », – Тит Нат Хан.


«Ваше завдання – не шукати любов, а просто шукати і знайти в собі все, що блокує вас від любові», – Румі.

«Багато з невдач життя це люди, які не розуміли наскільки близькі вони були до успіху, коли вони здалися», – Томас А. Едісон.


«Якщо ти опинився в темряві і бачиш хоча б слабкий промінь світла, ти повинен йти до нього, замість того щоб міркувати, є сенс це робити чи ні. Може, це дійсно не має сенсу. Але просто сидіти в темряві не має сенсу в будь-якому випадку », – Віктор Пелевін.

«Ніхто не може змусити вас відчувати свою неповноцінність без вашої згоди», – Елеонора Рузвельт.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: