Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Київський гурт Miles Babies представив новий сингл «То Було COOL»

Київський гурт Miles Babies представив новий сингл «То Було COOL»
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Третього листопада 2017 року столичний інді-гурт Miles Babies представив новий сингл «То Було COOL». Ця композиція стала другим за рахунком україномовним релізом у творчій біографії киян.

«”То Було Cool” – це спроба гурту проекспериментувати у жанрі рок-балади… Це релаксація за допомогою музики, ритму та влучних образів, що сплітаються у одну коротку і дуже ностальгійну історію. Це немов короткометражка про складну лав-сторі, де у фіналі замість хепі-енду залишаться лише титри та трохи суму»

– говорять музиканти.

Робота над синглом тривала упродовж серпня. Його запис було здійснено на тернопільській студії «Шпиталь Рекордз» під керівництвом Лесика Драчука.

Олексій Макаров, фронтмен Miles Babies: «Це вже друга спроба виразити поетичні образи рідною мовою. У цій композиції вдалося відтворити тонкий настрій закоханості із присмаком пригод.

“То Було Cool” – це ніби епізод із якоїсь стрічки Віма Вендерса (Wim Wenders. – знаний німецький режисер), де серед пустельних краєвидів герої відчувають сум і радість одночасно».

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: