Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Карпатський гурт Кораллі записав рок-версії відомих українських колядок. Звучить неймовірно!

Карпатський гурт Кораллі записав рок-версії відомих українських колядок. Звучить неймовірно!
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Карпатські Рок-Вар’яте КораЛЛі записали збірку «Рок-коляди До Різдвяних Свят!». У складі чотири композиції, які уже знайомі прихильникам цього самобутнього гурту, проте тут представлені у новому вигляді.

Небо і Земля


Українська майже народна колядка з європейськими коренями та традицією. У виконанні КораЛЛі набула модного прочитання та не позбулася хорових елементів і головне – своєї величності. Ту величність не в останню чергу підтримують партії сопілки та трембіти. То майже як ангельські труби з неба.

Ой на ріці на Йордані


Колядка авторства В.Вовка та вдалого виконання львівським колективом Піккардійська Терція. КораЛЛі підготували стильове виконання на замовлення львівського фестивалю рок-коляда ще у 2014му. І ця версія також отримала свою оцінку вибагливою публікою.

Чи дома-дома


Цей твір – одне з найцікавіших досліджень КораЛЛі. Головно в основі лежить архаїчна карпато-гуцульська колядка. Тут присутній перетин сучасної культури із ще дохристиянською. Оновлене рок-звучання знову ж таки викликає захоплення через переливи сопілки та трембіти.

Меланка


Спільна композиція київського фолк-рок-колективу The Doox та рок-вар’яте КораЛЛі із Івано-Франківська.
За словами музикантів, у ній вони поєднали «звучання сьогодення, самобутній український спів та звуки карпатської трембіти і дримби».

Максим Бережнюк, лідер гурту The Doox: «Окрім традиційних колядок, з якими переступаєш поріг батьківської хати на Різдво, існує ще багато менш знайомих пісень. От ми і вирішили записати свою версію однієї з українських колядок. Вийшло доволі цікаво та сучасно, тож пісня прийдеться до смаку як старшому поколінню, так і молоді».

Джерело: MusicVideoUA
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: