Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Говори красиво: 10 “весняних” українських слів, які вас надихнуть

Говори красиво: 10 “весняних” українських слів, які вас надихнуть
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Радіо МАКСИМУМ продовжує знайомити вас із особливими українськими словами, якими можна замінити свій суржик у щоденному житті. На черзі – весняна тематика, гайда!

Весна, здається, лише щойно стала повноправною володаркою та нарешті почала тішити нас сонцем та теплом. Зібрали для вас “весняні” українські слова, якими ви вразите своїх рідних та друзів. Саме час закохатися в нашу мову!

Вередлива – яка капризує, має постійні примхи; у переносному значенні – мінлива, непостійна за своїми ознаками. Це слово просто ідеально підходить і для дівчат, і для весняної погоди. Вони ще й які примхливі!

Окрилення – те саме, що натхнення; душевне піднесення. Окрилюйте один одного цієї весни!

Розбруньковуватися – розтулятися, розкриватися (про бруньки, квіти, листя). Чарівна пора, коли все довкола зеленіє та розквітає. Насолоджуйтеся красою.

Строкатий – укритий, розписаний різнобарвними смугами, плямами тощо, забарвлений у різні кольори. Земля, прокинувшись зі сну, вражає нас своїми барвистими шатами. Весна – справжня тобі королева.

Погожий – ясний, теплий, сонячний (про погоду); сприятливий, попутний (про вітер); у переносному значенні – щасливий, безтурботний, нічим не затьмарений. Цієї весни хай у вас будуть лише погожі дні =)

Пустотливий – який любить пустувати, схильний до пустощів; грайливий. Ну ви зрозуміли: коли, як не весною, можна пустувати? 😉

Тішитися – мати приємність, втіху; радіти. Саме таких емоцій бажаємо вам якомога більше =)

Залицятися – маючи почуття симпатії або кохання, впадати за кимось, виявляти знаки уваги, зачіпати розмовою, жартами. Це ще один неодмінний атрибут весни. Ловіть момент!

Косиця – квіти, якими дівчата прикрашають своє волосся. А “цвітуть” українки неймовірно, погодьтеся!

Рясніти – бути густо покритим великою кількістю чогось; мати щось у великій кількості. Нехай ваша весна рясніє квітами, усмішками, красою та любов’ю. Надихайтеся кожною миттю та колекціонуйте незабутні враження!

Приєднуйтеся до нас у Telegram!

Джерело: maximum.fm
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: