Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Урок життя: “Моя мама готувала вечерю після важкого робочого дня. Перед татом вона поставила тарілку з підгорілим тостом…”

Урок життя: “Моя мама готувала вечерю після важкого робочого дня. Перед татом вона поставила тарілку з підгорілим тостом…”
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Урок життя…

Моя мама готувала вечерю після важкого робочого дня. Перед татом вона поставила тарілку з підгорілим тостом і банку з варенням. Чорний тост відразу ж кинувся мені в очі, але я вирішила почекати, чи помітить батько.

Але він ніби не звернувши уваги спокійно відкусив підгорівший шматочок хліба і запитав, як пройшов мій день. Не пам’ятаю, що я тоді відповіла пам’ятаю, що незабаром мама вибачилася за підгорілий тост . Ніколи не забуду, що відповів батько: “Кохана, я обожнюю підгорілі тости…”

Пізніше, коли я лягала спати, я запитала тата, чи дійсно він любить чорні тости . Він обняв мене і сказав. «У твоєї мами був дуже важкий день. Вона втомилася. Підгорівший хліб нікому не зашкодить, а от слова можуть дуже сильно її образити “…
У світі недосконалих людей, приймати чужі помилки і навчитися цінувати їх відмінності – це ключ до довгих і здорових відносин.”

Приєднуйтеся до нас у Telegram!

Джерело: Danilova Dariia
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: