Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

«Чим більше даруєш любові, тим більше її залишається»

«Чим більше даруєш любові, тим більше її залишається»
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Чудовий текст Ніки Батхен про кохання. А точніше, про те, що 1 + 1 = більше, ніж 2:

Люди разом, поки вони хочуть бути разом. Ні борг, ні честь, ні мораль не приковують однієї людини до іншої. Коли людина хоче піти, піде і від будинку, і від дітей, і від вмираючого каліки. Поки не хоче – залишається поруч.

Коли людина хоче бути разом, ніякі твої недоліки їй не завадять. Коли людина хоче піти, ніякі твої гідності її не втримають.

Який би ти не був негарний і непривабливий, знайдеться хтось, кому ти сподобаєшся. Який би ти не був хороший і бажаний, є хтось, хто відштовхне тебе.

Якщо тебе відштовхнули, це нічого не означає. Ти не стаєш гіршим або менш цінним, нічого страшного насправді не відбувається. Твоя людина є на світі, і вона тебе прийме.

Якщо тебе прийняли, одного разу ви розлучитеся – не в житті, так в смерті. Цінуй, що є, не шкодуй про те, що втратиш, і не бійся втратити.

Радій, що є людина, яка світить тобі. Світи сам: чим більше світла – тим менше страху, чим менше страху – тим менше темряви в душі.

Лист, який хоче повернутися до дерева, може плисти проти течії і летіти проти вітру. Але дерево не приростить його до старої гілки.

Чим більше любиш, чим більше даєш любові, тим більше залишається. Якщо ж, даючи любов, відчуваєш біль або ненависть – значить, ти дав людині отруту в шоколадній глазурі. Навряд чи варто вимагати подяки за такий дар.

Відпускай. Дозволь людині бути кимось крім дзеркала твоєї любові – тим паче що так воно і є. Розчинятися у коханому – рідкісний талант і рідкісне прокляття. Будь собою, будь гідним, забудь про страх – одного разу він все одно повернеться. Але не сьогодні.

Вір. Довіряй. Грій. Дякуй. Не думай про те, що може бути, – тільки про те, що тут і зараз, у вогні і воді, під зірками.

Іди перш, ніж від потухлої любові почне відчуватися неприємний запах. Приходь до того, як бажання обернеться одержимістю.

Те, що куплено за гроші, варте тільки грошей. Те, що вимолено, виплакано, відібрано і вкрадено, одного разу заберуть сторицею. Те, що дано по добрій волі, від серця, – безцінне.

Як розпізнати свою людину? Просто. Ти підеш назустріч і зіткнешся з нею посередині дороги. Вона не знала. Ти не кликав. Ви знайшлися. І куди б ви не рухалися раніше, вам тепер по дорозі.

Автор: Ніка Батхен

Приєднуйтеся до нас у Telegram!

Джерело: fit4brain.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: