Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Меріл Стріп: «Я більше не збираюся терпіти»

Меріл Стріп: «Я більше не збираюся терпіти»
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Чудові слова інтелігентної, чарівної жінки і талановитої актриси. Варто взяти на замітку кожному:

«Я більше не збираюся терпіти багато що, і не тому, що я стала зарозумілою або зухвалою, ні, а лише тому, що я досягла певного життєвого етапу – етапу, на якому я більше не хочу витрачати час на те, що не задовольняє мене або на те, що зачіпає мене, завдаючи мені болю. Я більше не збираюся терпіти цинізм, надмірну критику, жорсткі вимоги будь-якого роду. У мене більше немає бажання задовольняти тих, кому не подобаюся я, любити тих, хто не любить мене і посміхатися тим, хто не стане посміхатися мені у відповідь.

Я більше не присвячу жодної хвилини тим, хто бреше або намагається маніпулювати мною. Я вирішила більше не жити в удаванні, лицемірстві, брехні і дешевій, нещирій похвалі. Я більше не потерплю ні частково свічений, але зарозумілих осіб. Я не збираюся розбиратися з плітками, я терпіти не можу конфлікти і порівняння.

Я вірю в те, що світ складається з протилежностей, в те, що світ різноманітний, тому я намагаюся уникати людей з характером жорстким, нездатним пристосуватися до навколишнього. Я зневажаю зради і невірність в дружбі. Я не зможу порозумітися з тими, хто не здатний на справжній комплімент, не здатний підбадьорити і надихнути своїми словами, не зможу порозумітися і з тим, хто не любить тварин. Перебільшення втомлюють мене. І так, крім усього іншого, я більше не потерплю тих, хто не заслуговує мого терпіння».

– Меріл Стріп

Приєднуйтеся до нас у Telegram!

Джерело: fit4brain.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: