Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

“Я ніколи не буду худою”: 33 сильні цитати Моніки Беллуччі про життя та стосунки

“Я ніколи не буду худою”: 33 сильні цитати Моніки Беллуччі про життя та стосунки
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Одна з найкрасивіших жінок світу ніколи не відмовляє собі у «шкідливій» їжі, і при цьому завжди залишається в формі. І вона навіть не приховує секрету своєї краси – просто любити себе в дзеркалі.

Ім’я Моніки Беллуччі – синонім жіночої краси, її називають «італійською богинею», вона приковує увагу своєю неймовірною жіночністю і сексуальністю. Монікою Белуччі захоплюється весь світ: їй 54, але вона як і раніше чарівна.

З дитинства батьки стригли її дуже коротко, щоб волосся росло сильним і пишним, одягалася вона теж як хлопчик, і до 12 років була, як вона говорила, замухришкою. Але з початком свого дозрівання бридке каченя перетворилося на прекрасного лебедя. Разом з любов’ю чоловіків прийшла заздрість дівчаток, і Моніка часто була одна, без подруг, присвячуючи весь час навчанню. Відразу після школи Моніка вступила до університету на юриста, а щоб забезпечити себе, працювала офіціанткою. В цей же час вона знайомиться зі стилістом П’єро Мантануччі. Він допомагає їй знайти свій образ і вмовляє сходити на кастинг в модельне агентство. Там в юній красуні відкривають величезний потенціал і Беллуччі підписує модельний контракт. На навчання часу не залишається, і Моніка вирушає завойовувати світ без освіти.

Секрет краси Моніки не тільки в генах, апетитній фігурі і чуттєвих формах, але і в її мудрому погляді на світ. Давайте згадаємо, як думає ця чудова жінка:

 1. Одного разу мене просто вразила така думка: «Красиві жінки створені для хлопців, позбавлених уяви». Я знаю безліч красивих людей, чиє життя – це суцільний жах. Тому що у них немає нічого, крім краси, тому що їм нудно з самими собою, тому що вони існують, лише відображаючись в очах інших.
 2. Фарбувати губи – це еротичний жест, красивий і чуттєвий. Це ритуал, що передається від жінки до жінки, – так робили мої мама і бабуся. Дуже зворушливо згадувати, як бабуся в 80 років фарбувала губи перед виходом з дому. І це було сміливо: вона показувала, що ще хоче подобатися і бути молодою.
 3. Ти красива, коли вважаєш себе такою. Зовсім не важливо, що думають інші.
 4. Краса надихає поетів, але ображає посередніх людей. Хтось сприймає красу як образу. Краса провокує цікавість і лють, робить людей агресивними. Коли красива жінка входить в приміщення, більшість чоловіків відчувають бажання, а більшість жінок – злість.
 5. Я ніколи не буду худою. Я по натурі досить лінива. Люблю поїсти. Я справжня і немаю наміру ставати несправжньою.
 6. Іноді можна зустріти інфернального покидька, від якого будеш божеволіти. Демони людини так само привабливі, як і чесноти.
  Для чоловіків любов – це частина життя. Для жінок любов – життя.
 7. У дитини є красива лялька, вона любить її, але їй хочеться її зламати, щоб дізнатися, що всередині. Ми поводимося так само.
 8. Я дуже рано стала незалежною і навіть не знаю, як це – просити щось у чоловіка. Я можу розраховувати на себе, і для мене це важливо. «Утриманка» по-італійськи буде mantenuta, буквально «та, яку тримають в руці». А я не хочу, щоб хтось тримав мене в руці.
 9. Краса для жінки стає проблемою тільки в двох випадках: коли її немає і коли немає нічого, крім краси.
 10. Краса – великий шанс, за це можна тільки дякувати. До того ж вона пройде, треба лише почекати. Як сказав хтось розумний, її дії відводиться тільки три хвилини, а потім ти повинен зуміти втримати на собі погляд.
 11. Жінка може любити так, як ніби ніколи не піде. Але може наступити такий день, що піде так, ніби зовсім і не любила.
 12. Люди можуть пробачити людині розум, навіть талант, але красу – ніколи.
 13. Краса стає живою і цікавою, коли вона прихована одягом.
 14. Я була моделлю ще зовсім молодою дівчинкою. Це було весело, але якби я залишилася всього лише моделлю до цього дня – я б наклала на себе руки.
 15. Любов живе тільки тоді, коли є повага один до одного і свобода. Бажання володіти іншим як річчю – абсурд.
 16. Не розумію жінок, які говорять, що чоловіче бажання їх принижує. По-моєму, вони просто не в ладу з собою.
 17. Я знаю, що мені не можна борошняне, не можна хліб і пасту. Але що робити… Терпіти не можу заборон. Іноді шматочок задоволення необхідний, правда? Шкідливо, звичайно. Але ще шкідливіше – відмовляти собі у всьому.
 18. Замість того, щоб ходити в спортзал, я ношу чорне – це набагато практичніше і приємніше.
 19. Краса і справді сила, але тільки якщо ти вмієш нею користуватися. Це все одно що мати «феррарі»: якщо не вмієш їздити по-справжньому, вона тобі ні до чого.
 20. Я відчуваю себе наодинці з собою добре і комфортно, але не тому, що я красива. Я знаю багатьох дуже красивих людей, чиє життя жахливе. І їм дуже погано наодинці з собою. Відчувати внутрішній комфорт – це не те, як ти виглядаєш зовні, а те, як ти відчуваєш всередині. Я щаслива людина, тому що зазнала багато любові по відношенню до себе – у мене дуже велика сім’я.
 21. Нам ніхто не належить: ні наші чоловіки, ні діти. Ми можемо тільки чимось ділитися з людьми, яких любимо.
 22. Ні за що на світі не хотіла б, щоб мені знову було двадцять. Зараз я набагато щасливіша, ніж тоді, адже в тому віці ми ще тільки пізнаємо себе, намагаємося зрозуміти, ким хочемо бути, страждаємо від невпевненості в собі. Зараз я точно знаю, що мені потрібно, а без чого я можу прожити.
 23. Не потрібно ненавидіти людей, які заздрять, тому що вони визнають, що ти краще.
 24. По-моєму, нерозумно, будучи молодою і красивою, ставати утриманкою якогось товстосума, нескінченно марнувати життя на тусовках.
 25. Краса повинна допомагати нам знайти гармонію, любов і сенс в цьому божевільному світі.
 26. Жіночність – це гармонія, природність і чуттєвість.
 27. Це недолік, якщо ти дурна, але якщо якщо ти розумна і знаєш як використовувати свою красу – це гідність.
 28. Людський розум розвивається в технологічному плані, але не в плані почуттів.
 29. Коли люди розлучаються, це завжди трагедія. У той же час, якщо вони залишаться разом, це може бути ще гіршою трагедією.
 30. Чоловіки намагаються утримати владу за рахунок жінок. Вони бояться самостійних красунь, їх тягне до молоденьких незрілих дівчаток, поруч з якими чоловіки здаються собі сильними.
 31. У старості я б вважала за краще спостерігати за своїми дітьми, ніж дивитися свої фільми.
 32. Жінка-актриса трохи більше, ніж жінка. Чоловік-актор трохи менше, ніж чоловік.
 33. Коли я була зовсім молодою, я всім хотіла довести, що у мене є ще й мізки. Зараз мені все одно.
Джерело: fit4brain.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: