Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Чому, коли людина йде з нашого життя – вона стає немов чужою? Притча про янгола

Чому, коли людина йде з нашого життя – вона стає немов чужою? Притча про янгола
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Одного дня ти зустрічаєш ту особливу людину, з якою маєш невимовний зв’язок. Ти відчуваєш її навіть ближчою, ніж твої рідні. Можливо, ця людина має в собі янгола, який був посланий тобі з конкретною метою. Можливо, дати тобі урок або вберегти від певного нещастя в турбулентний період твого життя.

Але те, що ти повинен зробити – це вірити в цю людину. Можливо, це супруводжуватиметься неприємнощами та болем, але їхня роль в твоєму житті буде відома тоді, коли тобі буде суджено дізнатися про це.

Лише тут є одне “але”. Можливо, протягом цього всього періоду ти закохаєшся у цю людину, але пам’ятай, що вона не твоя, щоб тримати її біля себе.

Її ціль – не рятувати тебе, а показати тобі, що ти можеш врятувати сама себе. Як тільки ця ціль буде досягнута, ангел забере свою роль з цієї людини і ця людина, можливо, піде з твого життя. І вона знову стане для тебе незнайомцем.

Це дуже хороше пояснення, чому так буває, що ще вчора ви були найближчими людьми – а сьогодні у вас відчуття, наче перед вами зовсім чужа людина.

Бережіть себе і вірте, що все, що стається – стається на краще!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: