Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Йду вранці додому. Біля під’їзду оголошення: «Дорогі сусіди! Сьогодні були загублені 120 грн…»

Йду вранці додому. Біля під’їзду оголошення: «Дорогі сусіди! Сьогодні були загублені 120 грн…»
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Давайте робити один одному маленькі приємності. Від цього не тільки наші душі, але і весь світ стане світлішим і добрішим.

***

Іду вранці додому. Біля під’їзду оголошення: «Дорогі сусіди! Сьогодні приблизно о 9.20 біля прохідних дверей були загублені 120 грн. Якщо хто знайшов, занесіть, будь ласка, в кв. 76 Антоніні Петрівні. Я беру 120 грн., Піднімаюся, дзвоню. Відкриває бабуся у фартусі. Тільки побачила як я протягую гроші, відразу кинулася обійматися, сміятися і водночас плакати від щастя.

І розповіла: «Пішла за борошном, повернувшись, виймала ключі біля під’їзду – гроші, напевно, і загубила». АЛЕ! Гроші брати відмовилася навідріз! Виявилося, за пару годин я вже шостий (!!!) «знайшов» Бабусині гроші! Люди, я вас люблю за те, що ви такі!!!

***

Працюю в кафе швидкого харчування. Сьогодні вранці чоловік підійшов до каси і сказав: «За мною стоїть дівчина, я її не знаю. Але хотів би заплатити за її каву. Побажайте їй «Доброго дня». Ця дівчина сильно здивувалася спершу… а потім зробила те ж саме для наступної за нею в черзі людини. І так 5 разів поспіль!

***

Я тяжко хвоpiла на aнгіну. Вдома була одна, не могла навіть встати з ліжка і плакала від безпорадності. Мій собака сидів поруч з ліжком і дивився на мене з занепокоєнням. Потім пішов і повернувся з величезною смердючою кісткою: вона, мабуть, у нього була прихована на чорний день. Поклала кістку на подушку і підштовхувала носом до мого обличчя – «погризи!».

***

Якось побачив на вулиці бабусю, продавала всього 1 єдину кімнатну квітку фіалку. Стало її шкода, заплатив раз в 10 дорожче ніж вона просила. Вона зі сльозами: «побігла я в магазин куплю дідові ковбасу». Приніс квітку додому, на наступний ранок вона розцвіла.

***

Давно не було такої грози, як сьогодні. На роботі сказали, що хтось треться біля моєї машини. Я кинувся на вулицю. Все було як і раніше, крім люка в даху: хтось засунув його щільніше, щоб машина не постраждала в негоду.

***

У магазині до мене підійшла маленька дівчинка і попросила: «Візьми мене на ручки». Я так і зробила, подумавши, що вона загубилася. Маленька просто обняла мене, а потім стрибнула. Я дивилася на неї, а вона пояснила:

– Хотіла, щоб ти посміхнулася.

Так і сталося.

Давайте робити один одному маленькі приємності. Від цього не тільки наші душі, але і весь світ стане світлішим і добрішим.

Джерело: globalpress.co.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: