Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

«Саме сьогодні». Маніфест на кожен день від Дейла Карнегі

«Саме сьогодні». Маніфест на кожен день від Дейла Карнегі
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

1) Саме сьогодні я буду щасливий. Це означає, що я слідом за Аврамом Лінкольном скажу собі: «Більшість з нас щасливі рівно настільки, наскільки хочуть бути щасливими». Щастя виходить зсередини, зовнішні подразники не мають до нього ніякого відношення.

2) Саме сьогодні я буду враховувати тільки те, що є насправді, і не стану змушувати навколишній світ рахуватися з моїми бажаннями. Я буду приймати мою сім’ю, мою роботу і мою долю такими, якими вони є, і постараюся відповідати їм.

3) Саме сьогодні я подбаю про свій організм. Я зміцню його фізичними вправами, дбайливим ставленням до свого тіла, правильним харчуванням. Я припиню обтяжувати його шкідливими надмірностями. Я хочу зробити його ідеальною машиною для виконання моїх потреб.

4) Саме сьогодні я постараюся розвинути свій інтелект. Я постараюся дізнатися щось цінне. Я змушу свій мозок працювати і прочитаю щось таке, що вимагає розумової напруги і концентрації думки.

5) Саме сьогодні я займуся вдосконаленням своєї душі. Для цього від мене потрібно три вчинки. Я зроблю кому-небудь приємне, але так, щоб про це ніхто не дізнався. І я зроблю дві справи, які мені страшенно не хочеться робити, – просто заради тренування волі, як казав Вільям Джеймс.

6) Саме сьогодні я постараюся бути приємною у всіх відносинах людиною. Я подбаю про свій зовнішній вигляд, постараюся трохи краще одягнутися, м’якше говорити і ввічливіше поводитися з оточуючими, бути щедрим на похвали, утримуватися від критики і причіпок до оточуючими вже, звичайно, від скеровувань інших на шлях істинний.

7) Саме сьогодні я постараюся жити тільки одним днем, утримуючись від навалу на себе відразу всіх своїх проблем. За ці дванадцять годин я можу зробити кілька конкретних справ, найважливіших на сьогодні, які, залиш я їх на потім, мучили б мене все життя.

8) Саме сьогодні я складу собі розклад дня. Я напишу, що мені потрібно буде робити в кожен певний час. Можливо, мені і не вдасться суворо притримуватися цього розкладу, але, принаймны, він позбавить мене від двох найлютіших бід на світі – поспіху і нерішучості.

9) Саме сьогодні я виділю півгодини для відпочинку та релаксації. Добре, якщо в ці спокійні півгодини я іноді буду думати про Бога – це додасть моєму життю відчуття перспективи.

10) Саме сьогодні я припиню боятися. Найменше я буду боятися бути щасливим, боятися насолоджуватися всім прекрасним, що є в цьому світі; перестану боятися любити і вірити в те, що мене теж люблять. Я буду думати і діяти так, як щаслива людина – і я відчую себе щасливим.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: