Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Поради Дейла Карнегі, які змушують подивитися на життя під іншим кутом

Поради Дейла Карнегі, які змушують подивитися на життя під іншим кутом
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Мудрий психолог, талановитий педагог, письменник від бога і просто один з найгеніальніших людей свого покоління, Дейл Карнегі вписав своє ім’я золотими літерами в історію всього людства. Він насправді і абсолютно щиро вважав, що поганих людей в принципі не буває, а існують лише погані обставини. При цьому додавав, що на проблеми, що виникають щодня на шляху людини, слід подивитися під іншим кутом і тоді здійсниться чудо – всі негативні моменти Одразу перетворяться в позитивні.

Знаючи ці досить прості істини він з замордованої побутом, затюканої обставинами істоти раптом перетворюється в позитивну і щасливу ​​людину, перестає псувати настрій і собі і оточуючим його людям.

Поради Карнегі дуже ефективні, в їх основі лежить теорія безконфліктного співіснування, коли спілкування приносить тільки задоволення, а ваше життя при цьому стає все щасливішим. Ось вони ці поради, застосовуйте їх в житті і живіть щасливо:

1.Для будь-якої людини найсолодшим і найприємнішим звуком є ​​її власне ім’я, тому якщо хочете привернути до себе співрозмовника, завжди звертайтеся до нього по імені.

2.Життя так влаштоване, що в ньому багато неприємностей, тривог і різних проблем, їх можна висловити словом ЛИМОН. Так ось, якщо хочете бути щасливим, навчіться робити з них лимонад.

3.Якщо у вас є вороги, не бійтеся їх, боятися треба тільки брехливих друзів.

4.Варто засвоїти лише одне – людям ви абсолютно байдужі, оскільки вони цілодобово зайняті тільки самим собою.

5. Якщо зумієте зрозуміти точку зору співрозмовника і подивитися на речі його очима, то ви станете непереможні і підвладне вам буде все.

6. Щоб досягти успіху в житті, багато не треба, всього лиш потрібно бути весь час чимось зайнятим. Неробство – це шлях в нікуди.

7.Ніколи нікого не критикуйте і не скаржтеся на своє життя, ці дії лише збільшують ваші власні проблеми.

8. Завжди посміхайся, навіть якщо не хочеться, можна навіть через силу. Посмішка, сміх – це уособлення щастя і удачі, вони будуть притягувати у ваше життя радість і світло.

9.Якщо людина зважилася змінити своє життя на краще, то на 50% вона вже досягнула успіху.

10.Спеціальна порада жінкам: ніколи не засуджуйте свого чоловіка, тому що він звичайна людина і як всі схильний робити помилки. Якби він завжди приймав правильні рішення, то як мінімум був би святим і … навряд чи одружився з вами.

11. В світі людей заслужити любов іншої людини можна тільки одним способом – дарувати їй свою власну любов, не вимагаючи натомість нічого.

12. Мудра людина від дурної відрізняється лише тим, що проживає кожен день як нове життя.

13. Не думайте і не турбуйтеся багато про майбутнє, воно ще не настало, також не живіть минулим, воно вже пройшло. Живіть сьогоденням, радійте повсякденним речам сьогодні, прямо зараз.

14. Ніколи нічого не бійтеся, не ставайте рабом страху. Страху насправді ніде немає, він існує лише у вашій голові.

15. І наостанок. Навчіться поводитися так, наче ви найщасливіша людина в світі. Після деякого часу ви з подивом усвідомлюєте, що стали набагато щасливішими, ніж були раніше.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: