Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Список дитячих фільмів, які допоможуть підняти самооцінку дитини

Список дитячих фільмів, які допоможуть підняти самооцінку дитини
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Фільми для дітей, які сумніваються в своїх силах.

Фільми для дітей відрізняються від дорослого кіно тим, що в них часто набагато більше сенсу і з них можна винести цінні уроки. Наприклад, як поважати старших, знаходити нових друзів або не опускати руки у важкі моменти.

Що зробить найкраща в світі мама, якщо помітить, що її дитина в суспільстві інших дітей або дорослих почала вести себе невпевнено? Ні, вона не буде смикати її за рукав, голосним шепотом вимагаючи, щоб вона привіталася з неприємним їй самій сусідом, дивуватися, що такого складного в тому, щоб зателефонувати однокласниці, або висловлювати своє невдоволення, що він відмовився брати участь в олімпіаді.

Найкраща в світі мама намагається з’ясувати причини такої поведінки і знайти рішення, як допомогти дитині підвищити самооцінку. А одним з кращих рішень буде подивитися дитячі фільми про дітей, які змогли вирішити свої проблеми і придбали впевненість в собі.

Отже, добірка з 5 фільмів для дітей, які допоможуть підвищити самооцінку дитини. Фільми для сімейного перегляду, так що запрошуйте до екрану всю сім’ю.

Карате кід (The Karate Kid)

Коли тобі дванадцять, у тебе підлітковий вік, немає батька, а мамі пропонують роботу в Китаї, і тебе ніхто не питає, чи хочеш ти перебратися з рідного Детройта в Пекін, де ти не знаєш ні мови, ні місцевих традицій – це не додає впевненості в собі. Далі – веселіше. Ти зустрічаєш милу китайську дівчинку, у вас зав’язується дружба, але тато виявляється проти, тому що ти – іншої раси. Але і це ще не все. Тебе не злюбив ватажок місцевої банди хуліганів, що володіє мистецтвом кунг-фу. Хіба все це розкажеш мамі? Та й чим вона зможе допомогти?

Підвищити самооцінку і вирішити свою головну проблему – перемогти ватажка банди, герою Джейдена Сміта допомагає герой Джекі Чана – майстер бойових мистецтв містер Хан.

Цей фільм для дітей варто переглянути підростаючому поколінню, щоб вони усвідомили, що будь-яку проблему можна вирішити, але для цього потрібно докласти зусиль. Виснажливі тренування допомогли Дре Паркеру бути впевненими та перемогти у важливому турнірі. Мамам особливо сподобаються сцени, де містер Хан вчить підлітка не розкидати речі. Візьміть собі на замітку.

Матильда (Matilda)

Фільм для дітей «Матильда» справляє сильне враження. І справа тут не тільки в чаклунстві, яке присутнє в ньому, а й в самій героїні. З ранніх років вона змушена була сама піклуватися про себе, оскільки члени її сім’ї виявилися людьми егоїстичними і недалекими. Дівчинка вчилася готувати, самостійно збиралася в школу, виконувала домашні обов’язки, а у вільний час читала багато книг.

Дітям буде важливо побачити що Матильда не опустила руки в такий, здавалося б, безнадійній ситуації. Незважаючи на всі перепони і труднощі, дівчинка витримала випробування. Більш того, вона зуміла знайти справжніх друзів і навіть відновити справедливість в школі. Цей фільм вчить не здаватися і йти до кінця. Залишаючись при цьому доброю і світлою людиною. Спасибі Денні ДеВіто за цей фільм.

Простачка (The Duff)

Впевненість в собі і віра в свої сили – поняття взаємодоповнюючі, але не завжди вони йдуть рука об руку. Невпевненість в собі часто виникає через комплекси, які активно розвиваються в підлітковому віці. Нав’язані журналами та зірками телеекранів ідеали змушують дівчаток не любити те, що дано природою. Про таку дівчинку-підлітка розповідає фільм «Простачка».

Це молодіжний фільм, який напевно буде зрозумілий підліткам. Багато дівчаток побачать в ньому себе. Б’янка – розумниця-школярка. Вона дружить з двома красунями, які користуються популярністю у хлопців. Б’янку ж запрошують на побачення тільки з надією, що вона прийде на зустріч зі своїми крутими подругами.

Як в такій ситуації стати впевненою в собі? Попрацювати над самоідентифікацією.

У цьому Б’янці допомагає її друг. Спочатку він розкриває їй те, що говорять про неї за спиною, і потім намагається допомогти стати «крутою». Але в кінці фільму дівчина не стає такою ж суперпопулярною і крутою, як її подруги, не змінює свій стиль одягу і поведінки – їй це не потрібно. Вона просто приймає себе. Фільм показує, що для набуття впевненості в собі підлітку необхідно відкрити очі на себе і прийняти всі свої недоліки і переваги. Просто і ефективно!

Заплати іншому (Pay It Forward)

Про віру в себе і свої сили розповідає фільм для дітей «Заплати іншому». 11-річний хлопчик живе в неблагополучній сім’ї. Він найпростіший семикласник, який в школі не виділяється нічим особливим, а вдома терпить пияцтво матері. Думаєте, в таких умовах складно мріях про щось глобальне? Але в школі Тревор отримує завдання: подумати, як змінити світ і перетворити цю ідею в дію. Хлопчик вирішив запустити свою систему: він допоміг трьом людям, а ті в свою чергу повинні допомогти іншим.

За його задумом, надалі цей «ланцюжок допомоги» повинен розростатися і все більше і більше людей будуть допомагати один одному, і світ зміниться на краще. Здавалося б, ідея утопічна. І дійсно спочатку вона не працює. Тревор опускає руки – «ремонт» людства виявився невдалим. Але тільки на перший погляд. Він робить нові спроби і, врешті-решт, система «Заплати іншому» добирається до інших міст. Історія Тревора може показати дітям, що немає нічого неможливого.

Нескінченна історія (The Neverending Story, нім. Die Unendliche Geschichte)

Фільм для дітей 1984 р (Німеччина, США) про десятирічного Бастіана, якого постійно дразнили хулігани. В один з таких днів Бастіан вирішив сховатися від забіяк в книжковій крамниці, де знайшов книгу про юного мисливця Атрейю, який рятував країну Фантазію від загибелі.

Але для того щоб перемогти «Ніщо», породжене нездійсненими мріями, яке поглинає Фантазію, Атрейю необхідна допомога Бастіана. Хоча той ніяк не може повірити, що саме від нього, маленького хлопчика, залежить доля всієї чарівної країни.

Фільм відмінно підходить всім, хто любить казки з драконами, ельфами, гігантськими равликами й іншими неймовірними персонажами.

Джерело: uaua.info
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: