Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

П’ять крутих конструкторів для дорослих

П’ять крутих конструкторів для дорослих
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Рівень стресу людини, яка «мешкає» в смартфоні, зашкалює, тому що кожну хвилину її мозок завантажує та обробляє купу інформації. А тим часом наш мозок – це головний орган, координуючий життєдіяльність і процеси метаболізму всього організму. Якщо він втомлюється, то порушується і стан здоров’я людини загалом, яка стає млявою, беземоційною, депресивною.

Пасивно спостерігаючи через екран смартфону за тим, як живуть різні люди, за їх досягненнями, подорожами і, не будучи при цьому учасником цікавих подій, можна втратити смак життя. Такий стан тісно пов’язаний з концентрацією, зниженням чутливості рецепторів дофаміну – нейромедіатора, основні функції якого полягають в мотивуванні людині. Немає мотивації, немає досягнень, немає щастя.

Ось чому зараз спостерігається бум на конструктори для дорослих. Вони стали прекрасною альтернативою дозвіллю у комп’ютера чи телевізора. Причому починають люди зазвичай з простих наборів ЛЕГО, як на сторінці: https://panama.ua/categorys/77465/, а потім переходять на комплекти з моделями на радіоуправлінні, для створення програмованих роботів. У склад наборів входять нові версії комутаторів, датчиків нахилу і руху, двигуна і т.п.

Топ 5 конструкторів для дорослих

Конструктори можуть стати цікавим хобі, навіть для дорослого. Користь такого виду дозвілля буде величезною, адже людина отримає задоволення від результату, тому що побачить щось створене своїми руками. Рівень дофаміну підвищується, коли є ціль і система заохочення.
Які ж конструктори для дорослих зараз популярні? Ті, що можуть надати можливість почувати себе вдалим фахівцем, інженером, творцем Всесвіту тощо. Чим більше конструктивних елементів, тим краще, тому що ви будете кожного дня передчувати насолоду від продовження творчого процесу. А це значить, з радістю поспішати додому, поквапитися зробити поточні справи, щоб скоріше прийнятися за улюблене діло. Можна долучити до нього своїх домашніх: дружину чи чоловіка, дітей, рідних.

Топ 5 конструкторів для дорослих:

  • Неокуб – з магнітних кульок можна робити не тільки прості геометричні фігури, а і проектувати більш складні речі, такі, як 3D фортеця, аквапарк, чи об’ємні фігурки скорпіона, черепахи, вантажівки, воєнної техніки тощо.
  • LEGO – найбільш популярні набори «Зоряні війни», а також серії Architecture «Дубай», «Токіо», «Трафальгарська площа», «Хмарочос Емпайр-стейт-білдінг», Technic «Land Rover Defender», Technic «Porsche GT3 RS», Creator Expert «Вітряна турбіна Vestas», Creator Expert «Американські гірки».
  • Umbum Україна – конструктори з щільного картону, збираються без застосування клею чи ножиць, є багато моделей фортець, техніки, залізничного транспорту, виглядають вони реалістично, можуть стати предметом гордості володарів домашньої колекції.
  • Роботи-конструктори – готові моделі техніки, роботів, приводяться у рух двигунами, що живляться від сонячних панелей, змінних елементів живлення.
  • Кінетичний конструктор GraviTrax – величезний світ лабіринтів, швидкісних трас, по яких рухаються кульки, зустрічаючи на своєму шляху тунелі, молоти, катапульти,
    ліфти (додаткові набори елементів дозволяють розширювати трасу, ускладнювати її до безкінечності).

Обирайте собі конструктор до душі і ви знов почуєте той смак життя, який є природним лише для юнаків. Всім же іншим потрібно шукати способи его повернення і підтримання.

Дофамін – очікуване щастя

Людині важливо бачити результат своєї праці. Якщо дефіцит дофаміну продовжується довгий час, можуть проявитися симптоми депресії. Дослідження групи студентів, щодо дії дофаміну, показало, що відмова від Facebook протягом тижня, допомогла їм заощадити близько 13,5 годин часу, а симптоми депресії зменшилися на 17%. Щось подібне відчувають пенсіонери, які захоплюються вирощуванням овочів, фруктів і кожного дня прямують на дачу, бо знають, що без цього будуть погано себе почувати, втрачаючи у телевізора свою значущість.
Конструктори, як і будь-яке інше хобі, перезавантажують наш мозок, позбавляючи дефіциту дофаміна. Знову стає легше переключатися з одного виду діяльності до іншого, поліпшуються функції пам’яті, уваги, концентрації. З’являється активна діяльність, бажання починати щось нове, подорожувати. Почніть змінювати життя з малого – змініть своє дозвілля, щоб розірвати коло безкінечного спостереження за чужими фото, новинами, успіхами. Живіть своїм життям!

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: