Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

87 років разом! Єврейське подружжя встановило рекорд спільного життя

87 років разом! Єврейське подружжя встановило рекорд спільного життя
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Два єврейських довгожителі у Великобританії відзначили свою 83-тю річницю весілля, ставши таким чином рекордсменами країни за тривалістю шлюбу. Хелен і Моріс Кай, у віці 104 років і 105 років, відзначили свій ювілей минулого тижня в оточенні сім’ї в Борнмуті.

Пара познайомилася, коли Моріс Кай був комівояжером фірми свого батька. Вони разом уже протягом 87 років. «Так багато змінилося, але ми, як і раніше, одне з одним, слава Богу, – сказав він. – У нас був відмінний день, нас приголомшливо розважали наші чудові правнуки. Тепер я чекаю наступної річниці».

Хелен Кай сказала: «я здивувалася, наскільки мені це сподобалося», кажучи про прийом, який пройшов у них вдома, в ста шістдесяти кілометрах від Лондона. У пари є двоє з живих дітей, сім онуків і шість правнуків.

Їхня донька Тіна сказала, що її батьки були «натхненням для всіх, хто їх знає, і ми вважаємо себе по-справжньому благословенними ними». Вона описала свою матір як дуже стильну, доглянуту жінку, яка відвідує перукаря не менше двох разів на тиждень, а манікюр робить кожну п’ятницю, а батько володіє прекрасним почуттям гумору, іронічний і великий життєлюб.

Подружжя розповіло, що вони могли б святкувати свою 87-ту річницю весілля, але Хелен Кайє чекала, поки шлюб візьме її старша сестра, і тільки потім змогла сама вийти заміж.

Після одруження Моріс Кай продовжив керувати фабрикою свого батька та двома магазинами в Лондоні, які були повністю зруйновані в ході бомбардувань. У 1939 році він пішов на фронт і воював проти нацистів.

У 1944 році фабрика, магазини й будинок подружжя були знищені війною, що привело їх до переїзду в приморське місто Борнмут. Там у них народилося четверо дітей, з яких живими залишилися двоє.

«Я не очікував, що наш шлюб триватиме тиждень, але це приголомшливо – він триває 80 років», – сказав колись жартома в інтерв’ю Моріс Кай. У ньому чоловік розповів, що знає секрет щасливого сімейного життя: завжди і в усьому погоджуватися з дружиною.

Джерело: poklik.media
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: