Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Зморшки на обличчі можуть сказати про ваш cпосіб життя більше, ніж психоаналіз від Фройда (читайте далі…)

Зморшки на обличчі можуть сказати про ваш cпосіб життя більше, ніж психоаналіз від Фройда (читайте далі…)
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Як би ми їх не любили, зморшки – природна частина старіння організму, знак невпинного й неминучого дорослішання. Однак окрім цього, кожна рисочка на обличчі з’являється там недарма й багато чого може розповісти про наш організм та здоров’я.

Тутка начитався дуже багато корисної інформації, що зморшки на обличчі вкажуть на більше, ніж на старіння людини, й поділимося нею з вами.

1. Горизонтальні лінії на чолі

Такі зміни в обличчі називають “лініями тривоги” й назва їх виправдана. Вони – свідчення того, що у вашому житті досить часто і навіть щодня відбуваються стресові ситуації, а якщо вони особливо виділяються, варто зупинити шалений темп життя і заспокоїтися.

Ще борозни на чолі вкажуть на надмірне споживання цукру. Висновок: щоб зменшити виражені бганки на лобі, стежте за харчуванням і більше відпочивайте.

2. Лінії біля лівої брови

Зморшки в цьому місці напряму пов’язані із селезінкою. Якщо за короткий час вони стають чітко вираженими, в роботі селезінки можуть спостерігатися негаразди. Тут не варто зволікати: одразу звертайтеся до лікаря.

До того, на цей орган чинить вплив солодка їжа, тож обмежте споживання цукру. А от сирі фрукти якраз сприяють укріпленню селезінки.

3. Борозни біля правої брови

Лінії біля правої брови повідають, що у вашому організмі занадто велика кількість токсинів. Через те, що печінка дуже пов’язана зі шкірою, зморшки утворюються саме в цій ділянці й можна припустити, що робота печінки порушена.

Лікуванням стане дієта, яка передбачає споживання зелених листяних овочів та щоденне вживання протеїну. І ще постарайтеся пити менше кофеїну, їсти гостру їжу та сіль.

4. Борозна на переніссі

Лінія у цій частині обличчя викаже вашу схильність до алергій, але ще й про надмірні переживання і стрес. А ще ці зморшки зв’язані з вашим особистим життям і рівнем лібідо.

Якщо лінії на носі більш виражені, ваш сексуальний потяг нижчий, ніж зазвичай. Приправте любовне життя – й вони стануть менш виразними.

5. “Гусячі лапки”

“Гусячими лапками” називаємо стрілоподібні зморшки, що розходяться від куточків очей. Вони утворюються від широкої усмішки або від специфічної роботи мімічних м’язів, що їх і спричинюють. Або ще якщо у вас проблеми із зором, і ви мружитеся, щоб краще бачити.

Ба більше, такі борозни напряму віддзеркалюють роботу таких внутрішніх органів, як печінка, нирки й шлунок. Зауважили, що гусячі лапки особливо чіткі? Тож змінюйте харчові звички.

6. Зморшки чи мішки під очима

Круги під очима чи мішки, як ми часто їх називаємо, — звичне явище, яке виникає від недосипання. З мішками порівнюємо їх тому, що шкіра мовби провисає й складається в “мішки”. Все ж, обвисла шкіра під очима є ще свідченням інших проблем зі здоров’ям.

Якщо вони з’являються у вас регулярно, навіть після гарного сну, можна сказати про погану роботу нирок й слабкий кровотік. В такому випадку спробуйте зайнятися йогою або легким бігом, й рух крові покращиться.

7. Бліді щоки

Ніжні ділянки щік вкажуть на проблеми з легенями. Знебарвлення цієї частини обличчя – свідчення саме поганої роботи цих органів, а якщо у вас спостерігається ще й утруднення дихання, не відтягуйте візит до лікаря.

Чутливість зони щік зв’язана ще й зі шлунково-кишковим трактом. Тут радимо змінити звичне харчування. А ще дуже рекомендуємо легкий біг: такий вид спорту позитивно вплине і на травлення, й на стан легень.

8. Почервоніння кінчика носа

Якщо взимку червоний ніс – звична річ, то в інші пори року його надмірне почервоніння вкаже на серцеві негаразди чи проблеми із циркуляцією крові. Ніс напряму зв’язаний з серцем й показує перепади тиску.

Не можемо порадити жодних підручних засобів: якщо ви страждаєте від перепадів тиску, негайно ідіть до лікаря. Якщо все гаразд, досить буде обмежити споживання кави й гострої їжі. А ще такі продукти, як авокадо, багаті на жирні кислоти, сприяють зміцненню здоров’я і внормуванню кров’яного тиску.

9. Складочки біля рота

Такі пов’язані з товстим кишківником. Стають більш виразними за малий проміжок часу? Організм сигналізує, що з цією частиною тіла не все добре.

На щастя, товстий кишківник легко нормалізувати й повернути до попереднього стану. Найкращі для цього методи – рясне пиття, їжа, багата вітаміном D та регулярні тренування.

10. Лінії від посмішки

Якщо ви – щира, усміхнена людина, посмішка якої є непідробною, у вас можуть з’явитися такі зморшки. Постійні рухи при сміху переростають у борозни, а ті з часом перетворюються вже у глибокі лінії. Як позбутися їх? Власне, це неможливо, адже у вас обличчя фізіологічно залишиться таким.

Прийміть ці лінії як незворотність, але якщо вони стають надто виразними за короткий термін – з підшлунковою негаразд. Здоров’я цього органу підкріплять чорниці, виноград і часник.

11. Зморшки над верхньою губою

Глибокі зморшки над верхньою губою найчастіше притаманні курцям. Навіть якщо з віком губи втрачають пружність і свою форму, найперша причина вертикальних ліній над верхньою губою є часте паління і надмірне перебування на сонці. Дії, які ми часто повторюємо (наприклад, п’ємо воду через соломинку) теж призводять до схожих трансформацій шкіри.

Однак, ці лінії сигналізують ще й про проблеми із селезінкою. Для неї ж користь дадуть морква та ріпа, як і інші овочі.

12. Плями на губах

Плями на губах (а особливо у вигляді білих крапок) свідчать про погану циркуляцію крові. Не варто сильно переживати, але іноді такі утворення сигналізують про негаразди в роботі товстого кишківника. Знову ж таки, кровообіг покращиться від легких навантажень, як йога або біг.

А для здоров’я кишківника споживайте їжу, багату клітковиною. За сильного болю чи навіть кровотечі одразу зверніть за медичною допомогою.

13. Зморшки на шиї

Вони з віком виникають у всіх, це цілком природно. З’являються внаслідок ожиріння, а ще від проблем зі щитоподібною залозою.

Для здоров’я щитовидки треба вживати таблетки з цинком та пильнувати за зменшенням вживання продуктів з глютеном. Якщо ж відчуваєте, що справи погіршуються, — біжіть до лікаря.

14. Борозни під нижньою губою

Лінії під нижньою губою, якраз над підборіддям скажуть, що ви накопичуєте негативну енергію. Якщо ви замикаєтесь в собі, вона матеріалізується саме в таких зморшках.

Помітили, що зморшки під губою стали виразніші — зупиніться, видихніть та відпочиньте. Не тримайте в собі негативні емоції.

15. Виразні скроневі вени

Якщо скроневі вени чітко видніються по обох боках чола — ви, мабуть, страждаєте від високого кров’яного тиску. Тобто, ви часто перебуваєте у стресовій ситуації. Йога й часті прогулянки, на щастя, допоможуть знизити тиск.

До того, споживання меншої кількості солі й бананів теж посприяє досягненню цієї мети. Для стабільності тиску допоможуть регулярні тренування. Все ж, якщо вени й далі проступають з-під шкіри, зверніться до спеціалістів.

Джерело: tutkatamka.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: