Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Влучно На Усі Сто! 10 цікавий фактів про Стрільців

Влучно На Усі Сто! 10 цікавий фактів про Стрільців
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Всі Знаки Зодіаку мають особливі риси характеру. У кожного з нас є те, що може вразити навіть нас самих. Саме тому про кожному знаку можна сказати, що він незвичайний. Чи робить це нас всіх рівними? В якійсь мірі це так, але в питаннях психологічного аналізу важливі дрібниці.
10 незвичайних фактів про Стрільці допоможуть вам краще зрозуміти хід думок цих незвичайних людей, а також їх життєві пріоритети і навіть невеликі секрети.

 

Факт перший

Стрільці дивно поводяться у закоханому стані — у них борються дві людини. Один говорить: «Так, це твоє щастя, пірни з головою в любов». Другий каже: «Та ну, знову розчарування. Так ти подивися, вам вже розлучатися скоро». Стрільці дуже часто думають, що відносини зруйновані ще на стадії цукеркового періоду. Через це у багатьох людей складається враження, що Стрільці легковажні і холодні. Їм лише б спокусити, та втекти. Це не так. Тепер ви це знаєте.

Факт другий

Стрільців легко спонукати до дій. Потрібно лише привнести частку змагання в будь-яку справу, тоді вони не зможуть встояти перед спокусою бути першими. Їх улюблений гріх — це марнославство. Якщо всі будуть говорити, що людина, народжений під знаком Стрільця, став у чомусь кращим, то це дасть йому неймовірний заряд бадьорості, впевненості в собі і багато сил. Коли хвалиш Стрільця, то стаєш його кращим другом, тому що він ласий на лестощі. Ще краще буде, якщо ці слова є правдою.

Факт третій

Незважаючи на динаміку життя і вогонь в очах, Стрільці є одними з самих акуратних водіїв. Навіть якщо вони знають, що сильніше, швидше і краще інших, ніж, то кричати про це вони не будуть. Взагалі, до своїх речей вони ставляться дуже дбайливо. Вони вміють підтримувати настрій та енергетику на одному рівні навіть в екстремальних ситуаціях.

Факт четвертий

Для своїх рідних вони готові піти на все. Це стосується всіх сфер життя. Вони готові пожертвувати любов’ю, грошима і часом. Якщо хтось з їхніх близьких друзів або родичів в небезпеці або потребує допомоги, то Стрільці допоможуть їм, навіть не сумнівайтеся.

Факт п’ятий

Їх неможливо перемогти. Вони не будуть, Овни, битися головою об стіну, а засиплють вас аргументами. Ці люди вміють говорити і захищатися словесно. З них виходять неймовірно успішні адвокати. Ще вони хороші вчителі. Вони не будуть нервово бити вас по руках лінійкою, Діви, вони дипломатично і дохідливо розкажуть теорію, підкріплять практикою і відповідять на всі питання. Це найкращі викладачі.

Факт шостий

Стрільці рідко змінюють хобі. Вони можуть щось додати у список улюблених справ, але викинути — ніколи. Їх пристрасть ніколи не проходить. Вони зі школи можуть грати у волейбол, у футбол, займатися біговими видами спорту. В 40 років вони так само будуть ходити з друзями на стадіон і грати в улюблену гру. Вони вірні собі і намагаються досягти максимальних результатів у спорті.

Факт сьомий

Представники даного Знака схиблені на успіх. Якщо ви будете грати в тетріс, то вам обов’язково підійде і скаже Стрілець, що колись набрав більше очок, ніж ви, і кореї всього, це буде правдою. Якщо ви захочете, він надасть вам докази, але навіть у дрібницях він постарається тримати першість.

Факт восьмий

У Стрільців частіше, ніж у інших людей, зустрічається універсальний музичний смак. Вони можуть слухати будь-яку музику, починаючи з ріпа і закінчуючи класикою.

Факт дев’ятий

Хочете підняти собі настрій? Зверніться до Стрільцям. Вони завжди знають, коли і як можна жартувати. Їх фрази та міміка можуть бути неймовірно смішними. Вони також можуть підтримати вас у важку хвилину словами, повними розуміння і співчуття. Не варто думати про те, що їх життя полягає лише в пошуках наживи. Вони глибокі, немов океан, і повні любв і позитиву.

Факт десятий

Стрільці — це чудові батьки. Їх методики виховання можуть сильно відрізнятися від стандартних і загальноприйнятих, але зате діти їх будуть любити завжди. Це саме ті батьки, які є своїм дітям в першу чергу кращими друзями, а вже потім наставниками за життя.

Джерело: alltop10.org
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: