Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

10 законів життя за версією моєї мами

10 законів життя за версією моєї мами
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Мама може не знати всього, але деякі речі мама знає куди краще, ніж я. Я ніколи не слухав маму і намагався чинити їй наперекір. Тепер я виріс і розумію, що в деяких речах вона все ж мала рацію. Деякі фрази вона говорила мені в дитинстві і повторює досі.

Я розповім вам про деякі з них:

Якщо всі стрибнуть з мосту, ти теж стрибнеш?

Цю фразу мама говорила мені, коли я робив щось, підкоряючись стадному інстинкту. Тоді я протестував і вважав цей вислів дурним. Зараз я розумію, що робити треба те, що правильно, а не те, що роблять інші. Якби я послухав маму тоді, зараз моє життя було б більш наповненим і правильним.

Якщо тобі нема чого робити – прибери в кімнаті

Зараз в моїй кімнаті немає того бардаку, який панував навколо мене в роки мого дитинства. Іноді я допускав творчий безлад, але не більше того. Мама говорила мені: «Якщо тобі нема чого робити – наведи порядок». Але ж вона мала рацію! Якщо натхнення немає, а робота ніяк не рухається, можна просто направити енергію на те, щоб організувати простір навколо себе. Хоча б для того, щоб не робити цієї рутинної роботи в хвилини натхнення.

Піди пограй на вулиці!

У дитинстві я любив сидіти вдома, читати книги і дивитися телевізор. Мама намагалася змусити мене не просиджувати штани, особливо за телевізором. Вона відправляла мене на вулицю, щоб я прогулявся і пограв з хлопцями у дворі. Якби я тоді слухав маму, можливо мої навички соціалізації були б кращими. А взагалі, нам всім не вистачає повітря, тому послухайте маму і прогуляйтеся під час обідньої перерви на роботі.

Звідки ти знаєш, що тобі це не подобається, якщо ти не спробував?

О, як часто я чув цю фразу в дитинстві! Наша упереджена думка часто допомагає нам пройти повз прекрасне. Наше життя було б куди більш насиченим, якби ми використовували всі наявні можливості і поменше крутили носом. Зовсім як у дитинстві!

Не сутулься! Сиди прямо!

Коли мама говорила мені цю фразу, я навмисне горбився, щоб її позлити. Ах, якби тоді я дотримувався цього простого правила. Зараз у мене не було б і половини тих проблем зі здоров’ям, які у мене є. Ні, крім жартів, стежте за своєю поставою – це важливо.

Не важливо хто почав, важливо хто закінчить

Коли ми з братом сварилися, ми занадто багато часу проводили, будучи ображеними один на одного. Коли мама говорила цю фразу, вона здавалася мені безглуздою, я не міг зрозуміти, чого це я повинен все пробачити, якщо я взагалі нічого не починав. Тим часом, мама просто намагалася прояснити нам простий закон життя.

Їж рибу, вона корисна для мозку

Важко уявити собі дитину, яка обожнює рибу. Але вона дійсно корисна, в тому числі і для роботи сірої речовини. Зараз вже я точно не стану з цим сперечатися!

Ліжко — місце відпочинку

Чи не стрибай на ліжку, використовуй ліжко тільки для сну, якщо не хочеш дізнатися що таке безсоння. Зазубри собі на носі правило “ліжко = сон”. Ніколи не дивись телевізор, не читай і не працюй в ліжку.

Якщо не можеш сказати нічого хорошого — промовч

У дитинстві я не намагався приховувати свої емоції. Часто ставив батьків у незручне становище. Тоді мені не було зрозуміло, за що я отримав в око в пісочниці, якщо я просто сказав людині чисту правду. Зараз я розумію, що іноді краще промовчати і не поспішати з оцінкою дій тієї чи іншої людини. Втім, іноді краще не послухати маму і сказати все як є.

Я люблю тебе

Зрозуміло, ось тут мама не збрехала. Вона дійсно любить вас. І ви дійсно гідні не тільки її любові, але і любові оточуючих. У вас є потенціал і вам потрібно його використовувати. Будьте уважнішими до власного життя. Витрачайте свій час з розумом. Наприклад, щоб іншим разом прислухатися до порад мами.

Джерело: tutkatamka.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: