Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

3 чудові книги з дитячої психології

3 чудові книги з дитячої психології
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Найкращий подарунок, який ми можемо зробити своїм дітям, – це навчитися їх розуміти. Але це не так просто, як може здатися, тому що дитяча психологія – досить складна.

Мудрі батьки усвідомлюють, наскільки важливо розуміти потреби дітей, приховані мотиви і причини їх поведінки, як працюють їхні емоції і які стадії розвитку проходить нервова система. Але оскільки діти з інструкціями не народжуються, ми повинні самі шукати необхідні знання у професіоналів і в написаних ними книгах.

Наука не стоїть на місці, і зараз ми знаємо про дітей так багато, як ніколи раніше. Вчені знайшли відповіді на питання, як сприяти цілісному розвитку дітей, підвищити їх інтелект і навчити розуміти свої емоції і керувати ними.

Вибір літератури для читання рекомендуємо почати з одного правила: не можна дотримуватися постулатів тільки з однієї книги і робити її своєю “біблією”. Ідеальний варіант – це проявити інтерес до різних поглядів, думок і методик, а потім, володіючи чималим багажем знань, формувати власні “заповіді” виховання, які будуть підходити вам і приносити користь вашій дитині.

Зараз ми хочемо запропонувати вам кілька відомих і корисних книг про дитячу психологію, які точно варті уваги.

«Виховання з розумом. 12 революційних стратегій всесторонього розвитку мозку Вашої дитини» – Тіна Пейн Брайсон та Деніел Дж. Сігел

Це чудовий довідник про дитячу нейропсихологію. Автори, психоневролог Деніел Дж. Сігел і експерт по вихованню дітей Тіна Пейн Брайсон, ведуть нас в захоплюючу подорож по молодому мозку.

Книгу легко і цікаво читати. Крім того, вона містить багато практичних і корисних стратегій, як підтримувати емоційний та інтелектуальний розвиток дітей. Це чудовий довідник по дитячій психології, який допоможе батькам зрозуміти реакції, поведінку і потреби своїх дітей.

“Як говорити, щоб діти слухали, і як слухати, щоб діти говорили” – Елейн Мазліш, Адель Фабер.

Цей бестселер вийшов у світ в кінці 90-х років. З тих пір багато чого змінилося, але істини, що містяться в цій книзі, не виходять з моди. Це фундаментальні і непідвладні часу аспекти виховання дітей і підлітків.

Автори вчать батьків правильним методам спілкування, інноваційним стратегіям вирішення проблем і хорошим способам встановлення меж, управління емоціями і дисциплінування.

“Мова і мислення дитини” – Піаже Жан

Ми не могли не ввнести до списку книг по дитячій психології хоча б одну працю Жана Піаже. Він був не тільки одним з найбільших психологів 20-го століття, але і зробив неоціненний внесок в область людського розвитку.

Він заклав основи багатьох концепцій, над якими зараз працює більшість сучасних фахівців. Ми повинні бути вдячними йому за всі дослідження, присвячені душевному життю дитини, її мови, мислення і сприйняття світу.

Давайте будемо допитливими і ніколи не перестанемо вчитися. Давайте дамо нашим дітям найкраще, що зможемо. Давайте почнемо читати розумні книги і брати з них максимум користі.

Джерело: vospitaj.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: