Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

10 цікавих фактів з психології, які варто знати

10 цікавих фактів з психології, які варто знати
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Psychology. Education Concept.

Більшість людей в незнайомому місці повертають направо. Знання цього психологічного факту буде корисним, якщо ви не бажаєте іти вулицею в натовпі, чи простояти довго в черзі – сміливо йдіть наліво або займайте чергу, яка лівіше.

У психології є фундаментальний принцип: чим більше очікувань з приводу якоїсь події, тим вища ймовірність нищівного розчарування, чи просто розчарування. Більше на щось чекаєш – менше отримуєш, менше на щось чекаєш – більше отримуєш. Принцип залізобетонний і ніяких винятків. Тому старайтеся жити більш спонтанно, чи заплановано до дрібниць і спокійно.

Для чоловіків. Скажіть своїй дівчині, що ви купили їй подарунок, але це сюрприз і запропонуйте їй відгадати що це. Вона вам, в першу чергу, перерахує те, що хоче. Знаючи цей факт, можна дізнатися, що подарувати дівчині на її день народження, чи на день закоханих.

Прямі батьківські розмови про шкоду куріння менш ефективні, ніж усі думають. Як правило, підлітки, що починають курити (початківці), мають друзів, які більше спілкуються з ними і мають вищий поведінковий вплив. Водночас ті можуть копіювати дорослих курців, а такі про куріння, вбільшості, відгукуються позитивно та навіть розповідають про свої відчуття при курінні і пропонують сигарети підліткам.

Згідно з дослідженням Кембриджського університету, «нвеаживло в ямоку пярокду рощзінемі бкуви в слвоах. Говонле те, щбои пшреа і оснатня бкува блуи на сївох мсіяцх».

У «словесного проносу» є наукова назва – копролалія. Тому, якщо ви захочете виглятати розумним і заткнути комусь рота – можна скористатися цим терміном.

Науковий факт – чим холодніше у спальні, тим більше шансів побачити поганий сон. Тому, якщо вам дошкуляють кошмари, перед сном нагрійте спальне приміщення.

Ми часто закохуємося в людей, схожих на наших батьків, з якими у нас залишилися невирішені проблеми дитинства. Самі того не підозрюючи, ми прагнемо вирішити ці проблеми в зрілому віці. Придивіться уважно, на кого схожа ваша друга половинка і може зрозумієте у кого ви б хотіли попросити пробачиння, а може й пробачити.

Навіть позитивні події, такі як закінчення університету, шлюб або отримання нової роботи, можуть призвести до депресії. Будьте завжди готові до несподіваної сторони таких подій.

Спостереження експертів говорять про те, що люди з блакитними очима можуть закохатися у своє вподобання всього лиш за декілька хвилин, а люди з карими очима можуть одночасно кохати двох людей. З зеленими очима все інакше, людям з зеленими очима що б закохатися потрібно багато часу, іноді на це йдуть роки. Люди з усіма іншими кольорами очей можуть закохатися всього лише за годину.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Оголошення