Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

«Я знаю, що означає полюбити себе»

«Я знаю, що означає полюбити себе»
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Я знаю, що означає полюбити себе. Це означає прокинутися вранці і більше не думати про те, що в світі є хтось більш успішний, красивіший, розумніший, мудріший, кращий. Це означає дивитися в дзеркало і не хотіти залишати своє відображення. Довіряти цьому відображенню. Не важливо, з косметикою, або без, не має ніякого значення і мій настрій … Я просто довіряю тому, що світиться і палає серце.

Я знаю, що означає полюбити себе. Більше не чекати якихось заходів, зустрічей, подій, днів народжень, випускних, вихідних … Не чекати любові і уваги до себе! Дозволити собі бути щасливою сьогодні, зараз. Дивитися прямо в очі перехожим, не опускаючи очі на брудний асфальт … Знати, що світ навколо так само прекрасний, яким був завжди.

Я знаю, що означає полюбити себе. Радіти кожному успіху близьких і далеких людей. Радіти тому, що вони живуть, творять, дихають, досягають, домагаються. Тому що від їхрього успіху нітрохи не зменшується цей вогонь всередині мене. Я не стаю менш прекрасною. Я не стаю менш коханою і захищеною. Тому, що я настільки глибока, що здатна вмістити в себе і їхній успіх. Я здатна бути частиною їхньої радості. Я здатна розуміти кожною своєю клітинкою, що їхній успіх – це успіх і радість всього світу, а значить, як і весь цей світ, їхній успіх – частина і мене теж.

Я знаю, що означає полюбити себе. Більше не скаржитися на життєві труднощі. Полюбити навіть ці труднощі. З посмішкою і почуттям гумору зустрічати кожну перешкоду, розуміючи, за всім цим стоїть зростаюча сила і терпіння. Любити країну, місто, вулицю, в якій живу. Любити вид з вікна, любити перехожих. Нехай навіть таких, пригнічених. Адже вони так само, як і я, коли-небудь обов’язково дізнаються, що означає Любити Себе.

Автор: Гінтаре Йотейкайте

Джерело: fit4brain.com
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: