Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Треба любити себе, щоб не залежати від любові іншої людини

Треба любити себе, щоб не залежати від любові іншої людини
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Чули таке слово «недолюблена»? Ну, так говорять про жінок, які ледь не відразу після школи поспішають піти з дому, де батьки дають недостатньо любові, і починають жити з чоловіками. Потім їх може бути багато, тому що сама жінка не відчуває, що її люблять. Вона живе з одним, але не відчуває взаємності, потім з іншим, з третім. Вона сама повністю розчиняється в своїх чоловіках, але не отримує, як їй здається, того, що вона заслуговує у відповідь. Щоб не стати черговою «недолюбленою», варто почати в першу чергу любити себе!

Любити себе – досить складне завдання. Адже набагато простіше шукати схвалення від інших, мати чужу підтримку, яка зможе виправдати наші рішення і дії. Це зручно, прекрасно розумієш, що робиш неправильно, але все виправдовується завдяки схваленню інших.

Любити себе – непросто. Особливо в ті дні, коли хочеться, навпаки, ненавидіти. Коли ви бачите себе в не дуже приємному вигляді в дзеркалі, коли вам дуже неприємно від скоєного вчинку. Але варто навчитися, не дивлячись на обставини, що склалися любити себе, цінувати, розуміти, поважати. Тоді і не знадобиться, щоб любили інші. Не доведеться шукати цієї самої любові від батьків, інших родичів, від друзів і чоловіків.

Кожна людина здатна любити себе, всього лише тому, що вона цього заслуговує. Вона заслуговує своєї любові! Тієї самої любові, яку вона дарує іншим людям.

Кожна людина може бути тим, ким вона є, і ніхто не має права змусити відчувати себе не в своїй тарілці. Кожна людина має право себе не соромитися! Це, напевно, пов’язано з самооцінкою людини. Адже люди з високою, а то і з завищеною самооцінкою дуже люблять себе, балують себе, і заради себе готові на все. Так, любити себе не завжди легко. І навіть тим, хто постійно посміхається, теж любити себе буває складно. Адже всі ми сумуємо час від часу, можемо відчувати себе невдахами, і іноді навіть створюється враження якогось незатишку у власному тілі.

Любити себе – це, як би здійснити виклик. Однак за це варто боротися. Себе треба любити настільки сильно, щоб не довелося шукати схвалення, поваги і любові від інших. Бо часом в пошуках любові людина натикається на токсичні відносини. Такі відносини невдалі, хворобливі, як фізично, так і психічно, в залежності від ситуації.

Я розумію, що набагато простіше шукати виправдання від інших, схвалення у інших. Адже за допомогою чужої підтримки людина може виправдати свої дії і рішення, але це неправильно.

Ви знаєте себе набагато краще, ніж хто б то не був! Ви можете використовувати час, щоб дізнаватися себе ще краще, вивчати, розкривати. Це дуже цікаво і корисно, і для цього вам не знадобиться чужого схвалення і любові. Не треба від себе втекти, навіть якщо ви здаєтеся собі негарною людиною. Адже ніхто в цьому світі не досконалий, не ідеальний, і у кожного є свої власні слабкі місця. Себе треба любити таким, яким ви є – з маленьким ростом, вушками, що стирчать, з не дуже високим доходом, з незвичайним характером. Коли ви це, нарешті, зрозумієте, вам стане дуже легко і добре! Ви заслуговуєте цієї любові, своєї власної, справжньої, всепоглинаючої, чистої!

Не намагайтеся шукати любов ззовні, ви самі здатні дати собі величезну любов! Ця любов вже живе у вашому серці, залишилося тільки зрозуміти це! Дозвольте собі полюбити себе, і ви зрозумієте, що вам більше не потрібно відповідати чужим вимогам, щоб тільки добитися любові!

Джерело: variat.com.ua
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: