Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Зрозумій, що тобі ніхто нічого не винен і це стане початком твого розквіту

Зрозумій, що тобі ніхто нічого не винен і це стане початком твого розквіту
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Зрозумій, що тобі ніхто нічого не винен і це стане початком твого розквіту.

Ніхто. Нічого. Не винен. Так просто…

Відпусти міраж про те, який ти важливий в очах тих, з ким ти зіштовхуєшся. Тебе не повинні любити, дарувати подарунки, і з тобою ніхто не повинен дружити і діяти чесно і безкорисливо.

Тобі ніхто не повинен бути вірний тому, що вірний чомусь чи комусть ти. Ніхто не зобов’язаний ставати на твій бік і підставляти плече у важку хвилину. Тобі ніхто не повинен співчувати і втішати. Позичати гроші. Слухати твої розповіді і сміятися над твоїми жартами. Ніхто не повинен заповняти твою порожнечу і невміння жити без постійних покладань на когось.

Ніхто не повинен залишати тебе на роботі тому, що ти хороший працівник. Ніхто не повинен піклуватися про тебе і тим більше ніхто не повинен влаштовувати тобі щасливе і безтурботне життя. Ніхто не повинен відповідати тобі взаємністю. Добром на добро. Вдячністю. Не повинен чинити так, тому що так зробив ти по відношенню до нього. Тобі зрозуміло? Ніхто. Нічого. Тобі. Не винен. Ніколи і ніде.

Чи робить це тебе черствим і закритим? Розчарованим? Ні. Ні. НІ! Вдивися в це. Це невагомість прощення. Це світло, яке пробирається крізь хащі твого нещастя, вписаного кров’ю чужих обов’язків, в книгу боргових розписок душі… Відпусти те, чого немає в твоїх руках. Перестань вдавати…

І звільнення від постійного коментування людей і подій стане початком твоєї трансформації… А ти так хотів змінити своє життя. Ти більше не чекаєш і не сподіваєшся на щось. Все, що стається – стається, налетівши великою течією вдячності крізь тебе. Хвиля розуміння і тепла несе тебе. Тепер ти вчишся цінувати дрібниці, які пропускав раніше. Добре слово. Пропозиція дяпомогти. Посмішка. Виявляється вся спарва в тобі самому.

Бачиш, як багато доброти в світі, коли ти не глушиш все навкруги домінантом свого “хочу” і “повинен”? Всі люди – добрі. Дозволь їм просто бути, без твоїх очікувань і оцінок і все стане на свої місця. Це дуже важливо в стосунках. “Якщо любиш – відпусти”… Ось воно…

Це необхідна свобода, простір, в якій стається любов. Поважай вибір іншого. Не намагайся контролювати. Не подобається – йди, але керувати життям іншого не смій. Тобі ніхто нічого не винен.

Це перший крок. І більше немає очікувань. Немає більше постійних спроб сковано радіти на фоні проблем інших. Ти більше не існуєш всупереч. Ти не воюєш і не б’єшся. Несправедливість зникла і залишилася вдячність тому, що є. Легкість. І простота. Ти так багато скинув. Все що придавлювало тебе до землі постійним прорахунком того, що сталося і не сталося. Тепер ти вільний. Вільний слухати і бути спокійним і тихим. Вільний просто бути. Тобі ніхто нічого не винен. І тобі нічого ні від кого не потрібно. Живи.

Дмитро Горелік

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: