Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Чому мовчазні люди розумніші і цікавіші за всіх інших

Чому мовчазні люди розумніші і цікавіші за всіх інших
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 


Чим розумніша людина, тим менше вона говорить?


Люди, які говорять менше за інших, часто стикаються з нерозумінням з боку оточуючих. Справа в тому, що майже кожному з нас подобається слухати пікантні плітки і божевільні історії. Своїми бездоганними навичками спілкування «душа компанії» завжди приковує до себе увагу публіки. А той тихоня, відмовчується в кутку кімнати. Чим зайнятий він? Просто слухає інших?

Що ж, насправді ця відсторонена людина володіє найгострішим розумом з усіх присутніх. Так, в це складно повірити, але це так.

Суспільство звикло вішати на мовчазних людей ярлики наївних і легковірних простаків. Але ви, швидше за все, недооцінюєте свого опонента, адже за не дуже впевненою в собі особистістю тихоні може ховатися людина, що володіє величезним інтелектом.


Нижче перераховані 7 причин, чому тихі люди розумніші і цікавіші більшості інших людей.


1. Вони відмінні спостерігачі.

Час, який екстраверт витрачає на спілкування і соціалізацію з іншими людьми використовується інтровертом для спостереження за навколишнім світом. Це хронічні мислителі, які в своїй голові швидко змінюють один об’єкт аналізу на інший. Вони спочатку вивчають людей і оточення, а вже потім формують думку про них. Їх консервативна і неінтерактивна натура дає їм достатньо часу, щоб спостерігати, слухати і творити. Тому такі особистості говорять менше за інших.


2. Вони цінують і приймають чужу думку.

Якщо ви мало говорите, пишаєтеся тим, що люди люблять вас за те, що з вами вони відчувають себе важливими і гідними того, щоб їх слухали. Щоб уважно когось вислухати, потрібне терпіння, тому використовуйте це вміння, щоб отримати якомога більше інформації. Крім того, крім отримання нових знань, ви також розширюєте свій світогляд і покращуєте свої навички спілкування.


3. Вони віддають собі звіт у своїх словах.

Їм не подобається невиразне бурмотіння про почуття. В їхньому стилі «говорити по суті». Щоб приголомшити вас, їм достатньо вимовити якусь одну, але чітку і змістовну репліку. Вони приймають рішення, ґрунтуючись на власних спостереженнях і на те, що говорять інші. Вони вчаться на помилках екстравертів, щоб самим робити більш правильний вибір.


4. Вони спочатку думають, а вже потім відповідають.

Тихі ніколи не роблять поспішних висновків. Їхній сильний розум жадає отримання максимально повної інформації. Мовчазність дає мозку можливість подумати. Таким чином, ці люди готують себе до відповіді на будь-які питання (на які, швидше за все, їм взагалі не доведеться відповідати), що дає їм розуміння універсальності точок зору і думок. Підготовка до бесіди значить для них більше, ніж вербальна участь в ній.


5. Вони відрізняються незалежним способом мислення.

Оскільки соціальне життя інтровертів складно назвати незвичайним, вони рідко з’являються в суспільстві, тим самим скорочуючи ймовірність впливу на них популярних груп. Вони дорожать своєю індивідуальністю. Це допомагає інтровертам уберегтися від прихильності до людей і їхнього впливу.


6. Вони природжені учні.

Мовчазні люди завжди прагнуть до нових знань. Їхня неймовірна цікавість змушує постійно вивчати щось нове. Вони терпіти не можуть плітки, і не тому, що вони антисоціальні істоти! Такі особистості витрачають час на письменницьку роботу або читання заради розширення горизонтів свого розуму. Завдяки їхнім глибоким знанням, вони не говорять дурниць, зачаровуючи людей захоплюючими бесідами.


7. Вони дбають про себе.

Час, проведений на самоті, а не в галасливій компанії, дає їм час на духовні пошуки і особистісний розвиток. Це позитивно позначається на їхньому емоційному і психічному здоров’ї. Тому наступного разу, коли ви почнете судити інтроверта по його зовнішності, вважаючи цю людину нездатною до нормального спілкування, подумайте ще раз, тому що перед вами може бути один з тих, хто володіє гострим розумом і кмітливістю.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: