Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

3 пари знаків зодіаку, які створені одне для одного

3 пари знаків зодіаку, які створені одне для одного
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Астрологи впевнені, що знак зодіаку, під яким ми народилися, впливає не тільки на наші риси характеру і темперамент, а й на сумісність з іншими людьми.

Напевно, кожному з нас хочеться зустріти людину, з якою ми були б готові прожити все життя. Які ж знаки зодіаку ідеально сумісні?

3 пари знаків зодіаку, які створені одне для одного

Овен і Риби

Недарма кажуть, що протилежності притягуються. Представники цих знаків постійно протистоять один одному, і саме це додає в їхні відносини загадку і романтику. Пристрасний і невгамовний Овен і романтичні мрійники Риби вміло чергують фази активності та бездіяльності. Це дуже яскрава і гармонійна пара, в якій між партнерами зав’язується буквально магнетичне тяжіння.

2. Діва і Телець

Відносини між цими знаками настільки спокійні, практичні і врівноважені, що з боку може здатися, ніби їх об’єднує взаємовигідний контракт, а не любов. Однак це не так. Телець і Діва всіляко оберігають свої почуття від чужих очей, пліток і заздрості. Вони дуже трепетно ​​і пристрасно ставляться один до одного, просто намагаються не виносити це на загальний огляд.

3. Лев і Терези

Ще один яскравий приклад протилежностей, які ідеально доповнюють один одного. З божевільними бунтарями Левами можуть впоратися тільки спокійні і творчі Терези. У цієї пари не закінчуються теми для розмов, тому вони ніколи не набриднуть одне одному. Незважаючи на норовливість і вибуховий темперамент Лева, сварки в такій сім’ї – рідкісне явище.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: