Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

14 якостей Скорпіона, до яких вам краще бути готовим

14 якостей Скорпіона, до яких вам краще бути готовим
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

14 неприємних істин про Скорпіона

Скорпіон енергійний, активний і недовірливий. Людина, що народилася під цим знаком Зодіаку володіє незвичайною силою духу і тіла.

Ось ще 14 якостей Скорпіона, до яких вам краще бути готовим:

Скорпіон неймовірно сексуальний. Не намагайтеся чинити опір. Ви не зможете. Якщо ви відчуєте дивний потяг до бородатого хлопця, який заснув у вас на плечі в метро, ​​швидше за все, він народився в листопаді.

Скорпіон прагне до домінування і контролю. Якщо ви думаєте, що ваш партнер-Скорпіон не носить труси, так воно і є. Він грає на ваших нервах і чекає поки ви зірветеся, щоб поставити вас на місце. Не занадто розслабляйтеся.

Скорпіон завжди перемагає. Він наполегливий, безжалісний, маніпулятивний і дуже сильний. Ви захочете заручитися його підтримкою в проекті, тому що в цьому випадку ваша команда неодмінно переможе.

Скорпіон дуже закритий. Він нічим не ділиться в Facebook не тому, що зраджує вам. Просто він не хоче, щоб світ був в курсі його справ. Якщо ваш партнер не зареєстрований в соціальних мережах і зберігає свої фотографії або щоденник в прихованому сейфі, – він точно Скорпіон. Не намагайтеся за ним шпигувати!

Скорпіон хоче бути в курсі ваших справ. Він – вкрай допитливий, любить досліджувати і пізнавати інформацію. Краще самі розкажіть все про себе, інакше Скорпіон замучить вас питаннями і буде вічно стежити за вами, цікавлячись, що ви приховуєте.

Скорпіона тягне потойбічне і темне. Це не означає, що він – серійний вбивця, він просто захоплений «темними справами». Скорпіон відомий своєю цікавістю щодо смерті, жаху, нуара, надприродного і окультного.

У Скорпіона Сарказм – друге ім’я. Іноді він може бути настільки злим, що вас пересмикне від жаху, але це не робить Скорпіона поганою людиною. Не судіть його за це. Краще знайдіть здатність знаходити гумор в жахливих речах, це значно спрощує життя.

Скорпіону все одно, що про нього думають оточуючі. Це дійсно так! Скорпіон жорстоко чесний. Не питайте його, чи добре на вас сидить ця сукня, якщо підсвідомо знаєте відповідь на це питання. Він неодмінно підтвердить ваші здогадки.

Скорпіон може бути екстрасенсом. Він вміє передбачати розвиток подій і знає, про що ви думаєте, перш ніж ви скажете про це. Ця особливість пояснюється його спостережливістю і хорошою пам’яттю.

Скорпіон відчайдушно відданий. Якщо ви розповісте йому про те, хто вас образив в 8-му класі або штовхнув в метро по дорозі на роботу, Скорпіон дістане цих людей з-під землі і зробить їм так боляче, що вони вже не скривдять і мухи.

Скорпіон винахідливий і розважливий. Якщо вам коли-небудь знадобиться допомога в будь-якій справі або навіть просто допомогти спланувати сюрприз, зателефонуйте Скорпіону. Мало того, що він буде корисний у всьому, він ні в чому вас не засудить і буде тримати рот на замку.

Скорпіон має вбудований детектор брехні. Скорпіон володіє неймовірною пам’яттю, а також вродженою здатністю виявляти правду в будь-якій ситуації, тому краще за все не намагатися йому брехати. Якщо ви це зробите, ви тільки розсердите його, і вам не сподобається, у що після цього перетвориться Скорпіон.

Скорпіон хитрий і може бути дуже мстивим. Нашкодили Скорпіону? Вам краще їхати з міста!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: