Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Якщо ви щось створюєте і щось змінюєте на краще – вас негайно почнуть засуджувати

Якщо ви щось створюєте і щось змінюєте на краще – вас негайно почнуть засуджувати
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Якщо ви щось створюєте і щось змінюєте на краще – вас негайно почнуть засуджувати.

“Треба бути Бідним, Хворим та Бездарним”. Це правило “БХБ” – так психолог сказав одному відомому актору, який був змучений наклепом та переслідуваннями. У всіх інших випадках вам доведеться стикатися з недоброзичливістю та заздрістю.

Винятків немає. Засуджують навіть Мати Терезу. Про Ганді гидоти пишуть. Заздрять Ніку Вуйчичу, який без рук та без ніг. Якщо ви щось створюєте і щось змінюєте на краще – вас негайно почнуть обговорювати та засуджувати. Тому що ви знижуєте самооцінку тих, хто нічого створити не може. Або – не хоче працювати. І ваші досягнення та добрі справи просто спокою не дають цим людям; їм стає фізично погано, як зауважив антрополог Леві-Стросс. Кулаки стискаються, щелепи стискаються і тиск підскакує. Як це так? Ви змогли схуднути та зайнятися спортом.

Виходить, ви кращі, а вони гірші? Ви намалювали картину чи написали вірш – як ви посміли? Ви кращі, а вони – гірші? Створили сім’ю, гроші заробили, кар’єру почали робити – це ж нестерпно, як удар по носі. Як принизливий запотиличник. Так ці люди ставляться до чужого успіху і навіть просто – творчої діяльності. А ось облити вас брудом, скривдити, принизити – і їм значно легше. Фізично легше.

Так що найпростіше дотримуватися правила “БХБ” – вони вам ще печенько дадуть і відчують себе добре на вашому фоні. Але я не раджу вам цього правила дотримуватись – яке нам діло до самопочуття заздрісників?

Так що треба вибирати: або дотримуватися правила і всім подобатися. І отримувати дитячі квадратні печива. Або змінювати себе і життя на краще. І щодня досягати невеликого успіху. І радувати інших людей-творців – спілкуватися та дружити варто саме з ними. З тими, хто радіє нашому успіху.

©Анна Кір’янова

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: