Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Насправді, у вас НЕМАЄ чоловіка, якщо …

Насправді, у вас НЕМАЄ чоловіка, якщо …
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Визначити, чи є у вас чоловік, дуже легко.

Третій рік я вже відповідаю на п’ятничні питання дівчаток, і весь цей час мене турбує один момент. В середньому п’ятничні питання бувають трьох видів.

  • Перше – у мене немає чоловіка, мені погано і страшно, я задовбался боротися за життя плюс мене всі ображають, що робити, де взяти чоловіка?
  • Другий – у мене є чоловік, але мене всі ображають, я задовбался боротися за життя, мені погано і страшно, що робити?
  • Третій – у мене є чоловік, але мене ображає цей чоловік, мені погано і страшно, плюс я задовбался боротися за життя, що робити?

Питання термінології

Виглядає це так, ніби мова йде про різні ситуації. У першому випадку проблема зрозуміла – немає чоловіка. Нікому допомогти, нікому заступитися, нікому втішити. Тому погано і страшно. В інших випадках чоловік є, тобто мається на увазі, що проблема у людини не ця. А якась інша. І погано і страшно людині з якоїсь іншої причини. А цієї проблеми у людини немає, це інший випадок.

Таким чином, ситуація «погано і страшно» розпадається на три випадки. Погано і страшно, тому що чоловіка немає.

Погано і страшно, тому що чоловік є, але нічого не робить.

Погано і страшно, тому що чоловік є, і він робить погано і страшно.

Якщо всі три рівняння коректні, і при цьому у них збігається перша частина – це означає, що другі частини цих рівнянь теж рівні одна одній. «Чоловік є, але все одно погано і страшно» і «чоловік є, і тому погано і страшно» рівне «чоловіка немає». Це не три різні випадки. Це один і той же випадок, і він описується першим рівнянням.

Якщо вам погано і страшно, це означає, що чоловіки у вас немає. В термінологію вкралася помилка.

Якщо ваш чоловік не приносить грошей, і ви змушена сама заробляти на всіх – у вас немає чоловіка. У вас комунальний сусід, який тягає їжу з вашого холодильника.

Якщо ваш співмешканець заробляє рівно на себе, а ви працюєте самі, щоб прогодуватися – у вас немає чоловіка. У вас в будинку даром гостює знайомий.

Якщо вам терміново і відчайдушно потрібні гроші, а ваш бойфренд бадьоро відповідає, що у всіх бувають важкі часи і все налагодиться – у вас немає чоловіка. У вас приятель, і навіть не дуже близький.

Якщо у вас серцевий напад, а ваш коханець по телефону командує «терміново біжи до лікаря» – у вас немає чоловіка. У вас теплий і співчутливий фейсбучний френд.

Якщо ви плачете, а ваш коханий радить не паритися через дурниці і не накручувати себе – у вас немає чоловіка. За ступенем близькості це приблизно таксист.

Якщо людина має чоловічу анатомію і навіть час від часу її в вас засовує – це не називається «у вас є чоловік».

Визначити, чи є у вас чоловік, дуже легко. Якщо він у вас є, вам не погано і не страшно.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: