Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Сьогодні сказав дитині фразу, яка стане новим правилом життя: «Не доїдай, якщо більше не хочеш»

Сьогодні сказав дитині фразу, яка стане новим правилом життя: «Не доїдай, якщо більше не хочеш»
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Наше суспільство – жертви страху голоду. Уже четверте покоління людей повторює своїм дітям: «Доки не доїси, не вийдеш з-за столу», «З’їж все до останнього шматочка», «Щоб тарілка була чистою» … Це вже трагедія формування харчової залежності!

Коли дитину заштовхують їжею, вона звикає відчувати себе вимушеною до чого-небудь в житті. Це психологія раба! Ми морально гвалтуємо в базових потребах найулюбленіших людей. Так, нехай вони не доїдають! Навчіть їх викидати, не шкодуючи. І вони почнуть відчувати, скільки потрібно, і не стануть просити зайве.

Їжа стала занадто важливою, а наслідки зацикленості на ній надто небезпечні. Запитуйте: «Що ти хочеш з’їсти?», «Скільки ложечок каші тобі класти в тарілку?». Говоріть: «Можна не доїсти – пташки доїдять», «Якщо тобі несмачно, розкажи мамі про це». ⠀

Переїдання призводить до того, що дитина перестає відчувати насичення і стає харчовим наркоманом, який вирішує всі емоційні проблеми заїданням, курінням, алкоголем.

Стоп! ⠀

P.S. Показати пост всім бабусям і попросити прочитати вголос 3 рази. Потім переказати близько до тексту. Дякуємо! (Наталія Холоденко)

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: