Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Твій чоловік – не той, хто тебе хоче, а той, хто тебе береже

Твій чоловік – не той, хто тебе хоче, а той, хто тебе береже
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Єдине, що його турбує – це ти, твоє здоров’я і безпека.

Перша ознака того, що він на тебе запав – це турбота. Коли ти бачиш, як він з брутального мачо перетворюється в стурбованого татуся, знай- ти йому по-справжньому подобаєшся.

«Ти сьогодні їла?», «Одягайся тепліше, на вулиці холодно», «Веди машину обережніше, не гони, встигнеш», «Ти що захворіла? Я зараз приїду! »

Коли він закоханий, він всіляко намагається оточити тебе теплом, зігріти, захистити від усього і всіх.

Він дзвонить, пише смс, запитує, цікавиться чи не треба тобі чого, і зовсім не думає, що нав’язується. Він кружляє над тобою, немов шуліка, і йому плювати, хто і що подумає. Єдине, що його турбує – це ти, твоє здоров’я і безпека.

Він починає тебе вчити життю, наставляти на шлях істинний, тому що твоя моральна чистота йому теж не байдужа.

Коли чоловік закоханий, він хоче заполонити собою весь світ і одночасно захистити тебе від нього. Він думає про тебе весь час, тривожиться про тебе, хоче бути поруч в будь-яку хвилину. Він вважає тебе своєю. А за своє він порве будь-кого.


Якщо цього не відбувається, якщо він спокійно може прожити кілька днів, навіть не дізнавшись хоч щось з твого життя, то вибач, але ти для нього просто чергова дівчина, з якою можна добре провести при нагоді час.

Не вигадуй собі почуття там, де є тільки хіть. Твій чоловік – це той, хто тебе не тільки хоче, твій той, хто тебе береже.

Автор - Аліна Єрмолаєва

Фото - blackpoolcarers.org


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: