Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Той, хто посміхається, завжди сильніший за того, хто злиться

Той, хто посміхається, завжди сильніший за того, хто злиться
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

«Злитися – це все одно що хапатися за розпечене вугілля, щоб кинути його в іншу людину. Єдиний, хто отримає опіки, це ви самі », – Будда.

«За часів великих потрясінь або труднощів завжди краще продовжувати займатися справою, направляючи свою злість і енергію на щось позитивне», –
Лі Якокка.

Кажуть, що людина живе тим, на чому зосереджена її увага. Тому коли ситуація виходить з-під контролю і здається, що ви не знаєте «з чого почати», тільки терпіння і певна частка оптимізму допоможуть впоратися з проблемою без згубних наслідків.

Якщо ж ви виберете негативність, вона може привести до непотрібного емоційного дисбалансу і стати причиною ще більшого стресу, неспокою і злості.

Спокійна усмішка допоможе досягти більшого

У більшості випадків конфлікти розпалюються між близькими людьми. У подібних ситуаціях є два варіанти розвитку подій: ми втрачаємо контроль або ж намагаємося максимально раціоналізувати те, що відбувається.

Вибір на користь того чи іншого варіанту залежить від здатності контролювати власну імпульсивність і бути гранично уважними. Тут буде набагато правильніше використовувати відкритість розуму, яка дозволить «заспокоїти хвилі».

«З посмішкою простіше досягти бажаного, ніж з мечем», – Вільям Шекспір.

Суть не в тому, щоб в суперечці хтось переміг, а хтось програв. Урок, взятий для себе тим, хто діяв більш врівноважено, буде більш корисним.

Мирний діалог, своєчасна посмішка і розслаблена поведінка у відповідь на агресію обов’язково стануть в нагоді і в інших ситуаціях в майбутньому. Ось чому ми говоримо: «Якщо хочете чогось досягти, посміхайтеся».

Злість – це дорога в нікуди

Гнів призводить до безвихідної ситуацій. Він заважає слухати і бути почутими, не дозволяє розуміти оточуючих і їм розуміти нас. Коли сердимося, ми вже не бачимо нічого, крім власного его.

Жодна зі сторін конфлікту не думає про те, що може помилятися, що нав’язує свої ідеї, а не пояснює їх, або що приймає як належне пояснення, які можуть не мати нічого спільного з реальністю.

«Злитися – це все одно що хапатися за розпечене вугілля, щоб кинути його в іншу людину. Єдиний, хто отримає опіки, це ви самі », – Будда.

Гнів затуманює розум людини, змушуючи його повірити в неможливість своєї помилки. А ще вона може навіть не усвідомлювати, що перемога в битві нічого їй не принесе, тому що вона не впізнала, про що думає його опонент, або тому, що в кінцевому підсумку вона повірить в брехню.

Спокійне вирішення складної ситуації

З іншого боку, той, хто посміхається перед лицем труднощів, виявляється більш стійким, ніж той, хто злиться. Така людина розуміє, що роздуми і аналіз – це найгірші вороги зарозумілості і грубості, часто породжувані гнівом.

Більш того, він отримує цінний досвід пошуку рішень проблем, відкриваючи для себе терпимість. Дуже важливо вміти слухати і поважати чужу думку, відмінну від нашої, як і пам’ятати, що всі ми робимо помилки (і в мові, і в вчинках).

Звучить банально, але вміння контролювати себе в складні часи допомагає впоратися зі своїми поривами люті. Мова йде не про те, щоб дивитися на проблеми крізь пальці, а про те, щоб навчитися максимально ефективно управляти цими поривами.

Джерело: cluber.com.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: