Влучно:

Свято треба завжди носити з собою. (с) Ернест Хемінгуей

Щаслива жінка завжди трохи «не»…

Щаслива жінка завжди трохи «не»…
Вам сподобалася ця стаття? Поділіться з друзями!
Подобається?
 

Щаслива жінка завжди трохи «не». Не вся нафарбована, не з ідеальною фігурою, ні з голочки одягнена. Зате може терти очі, сміливо долонями відкидати назад волосся і не мріяти весь вечір про те, щоб скинути з себе незручне плаття. Вона не виставляє напружене фото з ідеальною позою, надутими губами, навмисною посмішкою, вона взагалі не помічає, що її фотографують і регоче на весь рот. Навіть якщо у неї криві зуби.

Вона не боїться виглядати безглуздо. Вона не говорить, що всі приймають її дочку за подругу чи сестру, тому що це так і є і не вимагає підтвердження. Не розфарбовує нігті оригінальними дизайнами, не лежить по три години під лампою і голками, щоб вранці чоловік думав, що вона завжди красуня.

Не показує свою кашу з вівсянкою публіці, тому що каша це просто їжа і вона її їсть. Не демонструє свій прес, навіть якщо він є. Не ідеалізує дітей-вони звичайні люди, а часто сволочі, тільки маленькі ще. Не кидає кожен день милі картинки з чоловіком в обнімку, вона з ним спить в обнімку, без камер. Вона просто живе. Хоча і трохи «не».

Катерина Бальзамова

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: